HOKEJ NA LODZIE. Kibice ciągle zbierają pieniądze. Zbiórka trwa!

21 kwietnia 2020 Autor: png
Kontynuowana jest akcja zbierania funduszy na rzecz hokejowej drużyny Re-Plast Unii Oświęcim. Fot. (png)

Kontynuowana jest akcja zbierania funduszy na rzecz hokejowej drużyny Re-Plast Unii Oświęcim. Fot. (png)

Szalejąca ciągle na świecie epidemia koronawirusa poważnie nadszarpnęła finansową stabilnością sportowych organizacji. Z pomocą swoim klubom przychodzą ich wierni fani. Tak jest m.in. w przypadku kibiców oświęcimskiej Unii.


Biało-niebiescy fani zorganizowali zbiórkę na popularnym portalu zrzutka pl. Zebrali już grubo ponad 17 tysięcy złotych. Jednocześnie postanowili, że będzie ona kontynuowana. Potrzebne do funkcjonowania klubu pieniądze będą zbierane do 31 sierpnia.


To nie jedyna akcja charytatywna kibiców oświęcimskiej Unii w ostatnim czasie. Najzagorzalsi z fanów, zasiadający na popularnej "elce", zbierali we własnym gronie pieniądze na zakup rękawiczek, maseczek, papierowych ręczników, płynów dezynfekujących i wody mineralnej. Wszystko przekazali na potrzeby służby medycznej oświęcimskiego szpitala. Duże brawa!

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy