HOKEJ NA LODZIE. Kibicuj Unii i pomóż potrzebującej Agnieszce

28 lutego 2018 Autor: png
Agnieszka Ostrowska jest po trzech operacjach jamy brzusznej. Fot. www.unia-oswiecim.pl

Agnieszka Ostrowska jest po trzech operacjach jamy brzusznej. Fot. www.unia-oswiecim.pl

Już dziś ćwierćfiałowa rywalizacja play-off przenosi się na lodowiska niżej notowanych zespołów. Trzecie mecze odbędą się w Bytomiu, Opolu, Oświęcimiu i Jastrzębiu. Czwarte konfrontacje zaplanowano na jutro. Podczas dzisiejszego spotkania Unii z Comarch Cracovią zbieraną będą pieniądze dla 41-letniej Agnieszki Ostrowskiej.

Pani Agnieszka jest byłą zawodniczką pływackiej sekcji Unii. Przed półtora rokiem wykryto u niej nowotwór jelita grubego. Szansą jest leczenie w Niemczech, ale potrzebne są spore pieniądze. Koszt tygodniowego leczenia wynosi około 15 tysięcy złotych.

Podczas dzisiejszego meczu będą zbierane pieniądze na leczenie.W przerwach przygotowano też niespodzianki. Odbędzie się losowanie wśród kuponów z biletów. Do wygrania m.in. bilety na mecz Polski z Włochami mistrzostw świata dywizji pierwszej A, które już w kwietniu odbędą się w Budapeszcie.

Po dwóch starciach w Krakowie mistrzowie Polski prowadzą w rywalizacji play-off 2:0. Oświęcimianie zapowiadają jednak, że tanio skóry nie sprzedadzą i powalczą o zwycięstwo. Biało-niebiescy bardzo liczą na doping swoich wiernych fanów. Początek zaplanowano na godz. 18.

Dzisiejszy pojedynek w Oświęcimiu jako sędziowie główni poprowadzą Przemysław Kępa i Tomasz Radzik. Na liniach pomagać im będą Sławomir Szachniewicz i Wojciech Moszczyński. Bilety można zakupić w kasach lodowiska. Zostaną one otwarte o godz. 16.45. Wejściówka normalna kosztuje 12 złotych, a bilet ulgowy jest o 4 złote tańszy.

Zestaw dzisiejszych spotkań:
Unia Oświęcim - Comarch Cracovia (godz. 18)
TMH Polonia Bytom - GKS Tychy (godz. 18)
JKH GKS Jastrzębie - TatrySki Podhale Nowy Targ (godz. 18)
PGE Orlik Opole - Tauron KH GKS Katowice (godz. 18.30)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy