HOKEJ NA LODZIE. Klub z Chemików ogłosił ceny biletów

05 sierpnia 2019 Autor: png
Znane są już ceny biletów i karnetów, które będą obowiązywały w Oświęcimiu w sezonie 2019/20. Fot. Szymon Chabior

Znane są już ceny biletów i karnetów, które będą obowiązywały w Oświęcimiu w sezonie 2019/20. Fot. Szymon Chabior

Klubowy zarząd Re-Plast Unii ogłosił oficjalnie ceny biletów i karnetów, które będą obowiązywały w sezonie 2019/20. Normalna wejściówka na mecz w oświęcimskiej hali lodowej będzie kosztowała 17 złotych. O 5 złotych mniej trzeba będzie zapłacić za bilet ulgowy.

17 złotych - tyle w nowym sezonie hokejowym będzie kosztował bilet na domowy mecz Re-Plast Unii Oświęcim. Wejściówki ulgowe dla młodzieży do 18 lat i emerytów powyżej 65 lat to cena odpowiednio o 5 złotych mniejsza. Można także zaopatrzyć się w karnety na rozgrywki 2019/20.

Dla stałych bywalców hali lodowej przy ulicy Chemików właśnie nabycie karnetów jest najbardziej opłacalne. Kosztuje on odpowiednio 270 złotych (normalny) i 200 złotych (ulgowy). Przy pojedynczych zakupach biletów na 25 meczy, bonifikata wynosi bowiem aż 30 procent. Sprzedaż ruszy już w najbliższą środę. Będzie można je nabywać od godziny 12 w biurze klubu, zaś w kasie lodowiska w miarę możliwości podczas meczów sparingowych.

Tymczasem na środę zaplanowano pierwszy sparing z udziałem hokeistów Re-Plast Unii. Oświęcimianie będą na własnym lodzie podejmowali sosnowieckie Zagłębie. Dzień później do miasta nad Sołą przyjedzie HC Slezan Opava. Początek obu meczy zaplanowany jest na godz. 18. Kasa lodowiska będzie otwarta od godz. 17. Bilety w cenie 7 zł (ilość ograniczona).

W sumie podopieczni Nika Zupanćicia i Michala Fikrta mają w planie dziesięć gier kontrolnych. 16 sierpnia biało-niebiescy udadzą się do czeskiej Opavy na trzydniowy turniej o "Puchar Śląska".

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy