HOKEJ NA LODZIE. Kolejne podpisy pod kontraktami

17 kwietnia 2019 Autor: png
Oświęcimainie kompletują skład na nowy sezon hokejowy. Fot. (png)

Oświęcimainie kompletują skład na nowy sezon hokejowy. Fot. (png)

Dobre wieści napływają z klubu przy ulicy Chemików. Biało-niebiescy dopinają kadrę na nowy sezon hokejowy i kolejni zawodnicy wiążą się umowami z oświęcimskim klubem. Wiadomo już, że w zespole pozostaną Jakub Saur, Sebastian Kowalówka i niezwykle zadziorny napastnik Dariusz Wanat. Ten drugi to wychowanek klubu i jeden z najzdolniejszych hokeistów młodego pokolenia w kraju.


Wcześniej umowy z biało-niebieskim klubem przedłużyli bramkarz – Sebastian Lipiński, napastnik – Patryk Malicki, a także gracze z obcym paszportem – Peter Bezuska (obrońca), Martin Przygodzki (napastnik), Aleksiej Trandin (napastnik) i Słowak z „polskimi papierami” - Peter Tabacek (napastnik).


Na podobny krok zdecydował się Jakub Saur (obrońca) oraz Sebastian Kowalówka (napastnik), a teraz kontrakt na kolejny sezon przedłużył 23-letni napastnik Dariusz Wanat.


Jest też pierwszy transfer do klubu. Oświęcimianie pozyskali 22-letniego obrońcę Łukasza Krzemienia. Były zawodnik Polonii podpisał z Unią dwuletni kontrakt. W poprzednim sezonie był on kapitanem zespołu z Bytomia.

Wciąż wielką niewiadomą pozostaje kto poprowadzi oświęcimian w rozgrywkach 2019/2020? Spekulacji jest bardzo wiele. Niebawem kibice powinni poznać odpowiedź na pytanie, które najbardziej nurtuje wszystkich fanów hokeja w mieście nad Sołą.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
korek, 18.04.2019 12:16
Jak przyjdzie trener typu Sidorenko to Adamus będzie siedział na rezerwie.