HOKEJ NA LODZIE. Koszmar z ulicy Chemików

08 listopada 2018 Autor: png
Z powodu kontuzji kolana Radim Haas już w tym sezonie nie zagra. Fot. Szymon Chabior

Z powodu kontuzji kolana Radim Haas już w tym sezonie nie zagra. Fot. Szymon Chabior

Ostatnie wieści z lodowiska Unii brzmią niczym w amerykańskim horrorze sprzed lat "Koszmar z ulicy Wiązów". Tutaj mamy jednak do czynienia z koszmarem z ulicy Chemików. Diagnozy lekarskie są nieubłagane. To koniec sezonu dla Radima Haasa i prawdopodobnie Wojciecha Wojtarowicza.

Radim Haas doznał bolesnej kontuzji podczas przegranego w Oświęcimiu meczu z Tauronem KH GKS Katowice 1:4. Po jednym ze starć nabawił się urazu kolana i okazało się, że przeprowadzenie koniecznej operacji jest niezbędne. W tym sezonie czeski środkowy strzelił trzy gole i dołożył do tego siedem asyst.

Kontuzji kolana w meczu z TatrySki Podhale Nowy Targ nabawił się też inny napastnik. Mowa o Wojciechu Wojtarowiczu. W jego przypadku prognozy lekarzy także nie są niestety optymistyczne. Jego dorobek w tym sezonie to gol i asysta w trzynastu meczach.

Tymczasem w rozgrywkach ligowych trwa przerwa spowodowana udziałem reprezentacji Polski w niepodległościowym turnieju w Gdańsku. Będzie on rozgrywany w cieniu afery związanej z odmową gry w kadrze przez wielu czołowych hokeistów. W efekcie powołania otrzymali młodzi hokeiści. Do kadry dołączyli Patryk Malicki i Kamil Paszek z oświęcimskiej Unii.

Do obowiązków ligowych oświęcimianie powrócą 13 listopada. Wówczas w zaległym spotkaniu zagrają w Oświęcimiu z Kadrą PZHL U-23 . W tym przypadku jedyną niewiadomą są rozmiary wygranej gospodarzy. Trzy dni później unitów czeka najodleglejszy z wyjazdów, czyli wizyta w gdańskiej hali "Olivii" i mecz z Automatyką.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy