HOKEJ NA LODZIE. Kup bilet na "Gieksę"!

14 listopada 2019 Autor: png
HOKEJ NA LODZIE. Kup bilet na "Gieksę"!
Jeszcze do końca nie opadł kurz po ostatnim, kapitalnym meczu w wykonaniu hokeistów Re-Plast Unii. Przypomnijmy, że podopieczni Nika Zupancića i Michala Fikrta w efektownym stylu pokonali urzędujących mistrzów Polski z Tychów 4:1. Tymczasem szykuje się nam kolejna hokejowa uczta. W niedzielę oświęcimianie zagrają u siebie z katowicką "Gieksą".

Jutro (piątek) rozegrane zostaną spotkania dwudziestej serii gier, ale bez udziału biało-niebieskich. Re-Plast Unia grała wcześniej z Comarch Cracovią z uwagi na start krakowian w rozgrywkach Pucharu Kontynentalnego. Oświęcimianie wygrali pod Wawelem 3:2, po golach Dariusza Wanata, Luki Kalana i Aleksieja Trandina (decydujący rzut karny).

Najbliższym rywalem Re-Plast Unii będzie zatem Tauron HC GKS Katowice. W przypadku ewentualnej porażki w Oświęcimiu katowiczanie mogą mieć spore problemy z zakwalifikowaniem się do pierwszej "czwórki" gwarantującej udział w rozgrywkach Pucharu Polski.

W pierwszym starciu tych zespołów w "Małym Spodku", oświęcimianie zwyciężyli 1:0. Gola na wagę kompletu punktów strzelił dla gości Martin Przygodzki. Jak będzie w niedzielę w Oświęcimiu? Rozpoczęła się sprzedaż on-line na ten bardzo atrakcyjnie zapowiadający się pojedynek. Początek w niedzielę o godz. 17.

Zestaw par XX kolejki PHL:
Podhale Nowy Targ - KH Energa Toruń (piątek, godz. 18)
GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec (piątek, godz. 18)
Tauron HC GKS Katowice - Lotos PKH Gdańsk (piątek, godz. 18.30)
Naprzód Janów - Kadra PZHL U-23 (przełożony na 4 grudnia)
Comarch Cracovia - RE-PLAST UNIA OŚWIĘCIM 2:3 po karnych (0:0, 2:0, 0:2, 0:0 dogrywka, 0:2 karne)

Zestaw par XXI kolejki PHL:
RE-PLAST UNIA OŚWIĘCIM - Tauron HC GKS Katowice (niedziela, godz. 17)
Lotos PKH Gdańsk - Podhale Nowy Targ (niedziela, godz. 17)
KH Energa Toruń - JKH GKS Jastrzębie (niedziela, godz. 17)
Naprzód Janów - GKS Tychy (niedziela, godz. 19)
Zagłębie Sosnowiec - Comarch Cracovia 3:2 po karnych (0:0, 1:2, 1:0, 0:0 dogrywka, 3:2 karne)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy