HOKEJ NA LODZIE. Kup karnet w biało-niebieskim kolorze!

21 sierpnia 2017 Autor: png
Już dziś rusza sprzedaż karnetów na hokejowy sezon 2017/18. Fot. Szymon Chabior

Już dziś rusza sprzedaż karnetów na hokejowy sezon 2017/18. Fot. Szymon Chabior

Szybkimi krokami zbliża się nowy sezon hokejowy. Oświęcimianie otworzą rozgrywki 10 września od wyjazdowego spotkania z JKH GKS Jastrzębie. W kolejnej serii Unia pauzuje, a pierwszy mecz o punkty przed własną publicznością rozegra 15 września. Rywalem będzie aspirujący do medalu Tauron KH GKS Katowice. Od dziś rusza sprzedaż karnetów!

W sezonie zasadniczym 2017/18 każdy zespół rozegra 38 gier z czego połowę we własnej hali lodowej. Karnet normalny na 19 meczy w Oświęcimiu kosztuje 180 złotych, zaś ulgowy 120 złotych. Dla pierwszych 100 osób, które zakupią karnet Oświęcimski Sport S.A. przygotował niespodzianki w postaci okolicznościowego krążka z herbem Unii.

Ponadto w sprzedaży są miejscówki na cały sezon w wysokości 20 złotych. Karnety można nabywać od poniedziałku do piątku w siedzibie klubu przy ul. Chemików 4 (I piętro) w godzinach 9-16, zaś w dniach 22, 28 i 31 sierpnia do godz. 17.

Podczas najbliższych meczy sparingowych Unii z Polonią Bytom (22 sierpnia) oraz z Sumperkiem (31 sierpnia) karnety będzie można kupić w kasie lodowiska od godz. 17 do 19. Przypomnijmy, iż hokeistów Unii finansowo wspiera miasto Oświęcim.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców hokeja do zakupu karnetów przed sezonem - mówi Paweł Kram, prezes spółki Oświęcimski Sport. - To spowoduje uniknięcie kolejek w trakcie sezonu, jak również pozwoli zaoszczędzić pieniądze - dodaje.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy