HOKEJ NA LODZIE. Minimalna wygrana gości z Bytomia

23 sierpnia 2017 Autor: png
Przed Unią już tylko jeden sparing w Oświęcimiu. Fot. (png)

Przed Unią już tylko jeden sparing w Oświęcimiu. Fot. (png)

Pierwsze zwycięstwo w okresie gier kontrolnych odnieśli hokeiści Polonii. Bytomianie pokonali w Oświęcimiu Unię 2:1. Rewanż tych zespołów zaplanowano na 29 sierpnia w Bytomiu. Dwa dni później biało-niebiescy rozegrają ostatni sparing z Sumperkiem.

Polonia otworzyła wynik po niespełna 10 minutach gry. Michala Fikrta pokonał Marcin Frączek. Pod koniec drugiej odsłony przed szansą na wyrównanie stanęli biało-niebiescy. Podopieczni Josefa Dobosza nie potrafili jednak wykorzystać podwójnego osłabienia przyjezdnych.

Krótko po wznowieniu gry w trzeciej tercji na 0:2 podwyższył Richard Bordowski. Unia odpowiedziała dopiero w ostatniej minucie. Podczas gry w przewadze Martin Kasperlik skutecznie poprawił uderzenie z dystansu Jakuba Saura. Na doprowadzenie do remisu zabrakło już czasu. Nie był to najlepszy mecz w wykonaniu oświęcimian, którzy razili brakiem skuteczności.

UNIA Oświęcim - POLONIA Bytom 1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
Bramki: 0:1 Frączek (Stoklasa) 8.34, 0:2 Bordowski 40.47, 1:2 M. Kasperlik (Saur, Tabacek) 59.25. Sędziowali: Paweł Kobielusz, Artur Hyliński (główni) oraz Rafał Noworyta, Grzegorz Cudek z Oświęcimia. Kary: 2 i 12. Widzów: 250.
UNIA: Fikrt - Vosatko, Bezuska, Piotrowicz, Danecek, Kowalówka - Gabryś, Iwaniak, Riha, Haas, Tabacek - Saur, Krok, Malicki, Paszek, Wanat oraz Wojtarowicz, O. Kasperlik, M. Kasperlik. Trener: Josef Dobosz.
POLONIA: Landsman - Cunik, Działo, Bordowski, Frączek, Stoklasa - Falkenhagen, Turoń, Danieluk, Kozłowski, Salamon - Pastryk, Kamienieu, Kłaczyński, Krzemień, Kalinowski - Owczarek, Stępień, Dybaś, Filip, Wieczorek. Trener: Tomasz Demkowicz.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy