HOKEJ NA LODZIE. Mistrzowska korona drugiej ligi dla zespołu z Oświęcimia

15 kwietnia 2019 Autor: png
KS Hockey Team Oświęcim sięgnęli po mistrzostwo drugiej ligi hokeja. Fot. www.facebook.com/NIESPELNIENI/

KS Hockey Team Oświęcim sięgnęli po mistrzostwo drugiej ligi hokeja. Fot. www.facebook.com/NIESPELNIENI/

Nie było mocnych w tym sezonie na drugoligowy zespół z Oświęcimia! Ekipa KS Hockey Team zajęła pierwsze miejsce w sezonie regularnym, a później okazała się najlepsza w turnieju finałowym. Olbrzymie brawa dla biało-niebieskiej drużyny...


Najpierw KS Hockey Team Oświęcim wygrał sezon zasadniczy w grupie południowej drugiej ligi. Tak więc w tej kwestii nic się nie zmienia już od czterech lat! Oświęcimianie (25 punktów w 10 meczach) wyprzedzili Sigmę Katowice (21 pkt), KH Gazdę Team Nowy Targ (15 pkt), KH KTH Krynica (13 pkt), Zagłębie II Sosnowiec (8 pkt) i STH Tychy Wolves (8 pkt).


Tytułu mistrza drugiej ligi bronili nowotarżanie, którzy awans do finałów zapewnili sobie dopiero w ostatniej, dziesiątej kolejce sezonu regularnego. Gazda niespodziewanie pokonała oświęcimskiego lidera 7:4 (4:1, 1:1, 2:2). Dwie bramki dla KS Hockey Team Oświęcim w tym meczu zdobył Artur Budzowski, a po jednej Miłosz Ryczko i Wojciech Salamon.


Finały drugiej ligi hokeja na lodzie rozegrano w Łodzi. Z grupy północnej awans wywalczyli hokeiści ŁKH Łódź i BKS Bydgoszcz. Właśnie bydgoszczanie byli pierwszym rywalem oświęcimian w turnieju finałowym. KS Hockey Team zwyciężył w dwucyfrowych rozmiarach 11:4. Z kolei efektowna wygrana 7:2 nad Gazdą Nowy Targ zapewniła udział w wielkim finale.


Tam czekała już ekipa KH KTH Krynica. Po emocjonującym spotkaniu biało-niebiescy zwyciężyli 5:3 i zostali mistrzami drugiej ligi na sezon hokejowy 2018/19.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Pracownik synthos dwory 7, 17.04.2019 00:09
Jak będę chciał to się ujawnie. Ale Be
i to jest dobry do TARCIA CHRZANU lub PCHANIA KARUZELI. A NAPEWNO NIE DO HOKEJA.
Gunio, 16.04.2019 12:13
Chłopie jak piszesz konkretne nazwiska to sam się ujawnij a nie pisz pod dziwnym ogólnym Nickiem.
Pracownik synthos dwory 7, 15.04.2019 19:15
Jest i niezwyciężony BERNI. CZYLI BERNAŚ. Największy pajac w drużynie CLJ która trenował S.SYRYNSKI. Dał byś se juz spokój z tym pseudo hokejem co prezentujesz.