HOKEJ NA LODZIE. Niedziela bez punktów

04 listopada 2018 Autor: png
Teraz w rozgrywkach hokejowej ekstraligi nastąpi przerwa, którą wykorzysta narodowa reprezentacja. Fot. (png)

Teraz w rozgrywkach hokejowej ekstraligi nastąpi przerwa, którą wykorzysta narodowa reprezentacja. Fot. (png)

Nie tak wyobrażali sobie fani biało-niebieskich mecz swoich pupili z toruńską Energą. Oświęcimianie zaprezentowali się zdecydowanie poniżej oczekiwań i w efekcie przegrali na własnym lodzie 2:4. Teraz w rozgrywkach ekstraligi nastąpi przerwa. Kolejny mecz Unia rozegra dopiero 16 listopada w gdańskiej hali "Olivii".

Torunianie w ekspresowym tempie objęli prowadzenie. Już po 148 sekundach wynik spotkania otworzył Marcin Wiśniewski. Wyrównał Juha Kiilholma, który podniósł krążek nad interweniującym po strzale Andieja Themara bramkarzem torunian. Jeszcze przed pierwszą przerwą w "okienko" przymierzył Danił Oriechin i zrobiło się 1:2.

W drugiej odsłonie przyjezdni dołożyli kolejnego gola, a kiedy w 57 minucie na 1:4 podwyższył Jarosław Dołęga wszystko w tym pojedynku stało już jasne. 12 sekund później z "niebieskiej" idealnie przymierzył Peter Bezuska, ale na więcej oświęcimian już nie było stać.

Unia zajmuje dopiero dziewiąte miejsce w ligowej tabeli i ma dwa punkty straty do ósmej Automatyki Gdański i trzy do siódmego Zagłębia. Biało-niebiescy rozegrali jednak o jeden mecz mniej.

W pozostałych meczach PHL:
TatrySki Podhale Nowy Targ - Tauron KH GKS Katowice 2:5 (0:2, 0:1, 2:2)
PGE Orlik Opole - MH Automatyka Gdańsk 3:2 po dogrywce (1:0, 1:2, 0:0, 1:0 dogrywka)
JKH GKS Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
Comarch Cracovia - GKS Tychy 5:4 po rzutach karnych (2:2, 1:1, 1:1, 0:0 dogrywka, 3:2 karne)
Węglokoks Kraj Polonia Bytom - Kadra PZHL U-23 (przełożony na 3 grudnia)

UNIA Oświęcim - KH ENERGA Toruń 2:4 (1:2, 0:1, 1:1)
Bramki: 0:1 Wiśniewski (Minge) 02.28, 1:1 Kiilholma (Themar, Tabacek) 13.30, 1:2 Oriechin (Garszyn, Karczocha) 14.59, 1:3 Demjaniuk (Jaworski) 32.02, 1:4 Dołęga 56.01, 2:4 Bezuska (Piotrowicz) 56.13. Sędziował Paweł Meszyński jako główny oraz Wiktor Zień i Marcin Młynarski. Kary: 6 i 6. Widzów: 1.200.
UNIA: Fikrt - Maciejewski, Saur, Tabacek, Kiilholma, Themar - Jeżek, Vehmanen, S. Kowalówka, Danecek, Malicki - A. Kowalówka, Gabryś, Adamus, Wanat, Piotrowicz - Bezuska, Gębczyk, Gruszka, Dudkiewicz, Paszek. Trener: Jirzi Sejba.
ENERGA: Spesny - Parizek, Walter, Minge, Mianciuk, Dołęga - Kamienkow, Trachanow, Garszyn, Karczocha, Oriechin - Zieliński, Jaworski, Demjaniuk, Wiśniewski, Kalinowski - Lidtke, Skólmowski, Biały, Olszewski, Naparło. Trener: Jurij Cziuch.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
korek, 05.11.2018 23:26
To jest ku......wa dramat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!