HOKEJ NA LODZIE. Niespodziewanie odchodzą bracia Kasperlikowie

06 września 2017 Autor: png
W oświęcimskim klubie tuż przed sezonem doszło do niespodziewanych personalnych zmian. Fot. Szymon Chabior

W oświęcimskim klubie tuż przed sezonem doszło do niespodziewanych personalnych zmian. Fot. Szymon Chabior

HOKEJ NA LODZIE. Kasperlikowie spragnieni wiedzy

W najbliższą niedzielę startują rozgrywki hokejowej ekstraligi. Tymczasem jak grom z jasnego nieba gruchnęła wiadomość, że zespół Unii opuszczają bracia Kasperlikowie. Ondrej i Martin postanowili teraz (po okresie przygotowawczym!) skoncentrować się na studiach. To wszystko brzmi dość niewiarygodnie, ale takie są smutne fakty...

Mało tego. Przymierzany do zespołu przez cały okres przygotowawczy obrońca - Adam Krok opuszcza Unię. Czy ktoś wie jeszcze o co w tym wszystkim chodzi? Reakcja klubu na samowolkę Kasperlików powinna być jednoznaczna. Zaś kibic powinien machnąć ręką, niczym Siara kiedy lądował Kiler.

Są też pozytywne informacje wypływające z klubu przy ulicy Chemików. Do drużyny ma niebawem dołączyć doświadczony obrońca. Mowa o 33-letnim wychowanku Unii - Adrianie Kowalówce, który był ostatnio zawodnikiem Tauronu GKS Katowice. Być może do zespołu dołączy też inny z niechcianych w Katowicach graczy - Oskar Krawczyk.

Oświęcimianie otworzą rozgrywki 10 września od wyjazdowego spotkania z JKH GKS Jastrzębie. W kolejnej serii Unia pauzuje, a pierwszy mecz o punkty przed własną publicznością rozegra 15 września. Rywalem będzie aspirujący do medalu Tauron KH GKS Katowice.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy