HOKEJ NA LODZIE. Ostatni sprawdzian przed ligowym startem

09 września 2019 Autor: png
We wtorek oświęcimianie rozegrają ostatni mecz sparingowy przed inauguracją sezonu 2019/20. Fot. (png)

We wtorek oświęcimianie rozegrają ostatni mecz sparingowy przed inauguracją sezonu 2019/20. Fot. (png)

Jutro (wtorek) hokeiści oświęcimskiej Re-Plast Unii rozegrają ostatni mecz kontrolny przed startem nowego sezonu 2019/20. Ich rywalem będzie zespół beniaminka, czyli Naprzód Janów. Wtorkowy sparing w hali lodowej przy ulicy Chemików rozpocznie się o godz. 18.

Dla podopiecznych Nika Zupančičia i Michala Fikrta będzie to już jedenasty i zarazem ostatni sprawdzian formy przed meczami o ligowe punkty. Przed sezonem biało-niebiescy prezentują się rewelacyjnie. Odnieśli dziewięć zwycięstw w dziesięciu grach. Przegrali tylko raz w meczu wyjazdowym z mistrzem Słowacji. W Bańskiej Bystrzycy minimalnie ulegli gospodarzom (3:2).

Z kolei janowianie aż trzykrotnie w okresie przygotowawczym zmierzyli się z Zagłębiem. W każdym z tych sprawdzianów lepsi byli sosnowiczanie (2:4, 2:3, 1:7). Naprzód grał także z Nowym Jiczynem, przegrywając w Czechach 5:0. Pierwszym ligowym przeciwnikiem zespołu prowadzonego przez Jacka Szopińskiego będzie na wyjeździe Tauron KH GKS Katowice.

Re-Plast Unia zainauguruje rozgrywki 2019/20 wyjazdowym meczem na "Jastorze" z JKH GKS Jastrzębie. Pierwszą kolejkę zaplanowano na 15 września. Dwa dni później oświęcimianie po raz pierwszy w nowym sezonie zagrają o punkty przed własną publicznością. Do miasta nad Sołą przejedzie KH Toruń.

Wyniki spotkań kontrolnych Re-Plast Unii:
RE-PLAST UNIA - Zagłębie Sosnowiec 5:4 po rzutach karnych
RE-PLAST UNIA - Slezan Opava 7:0
RE-PLAST UNIA - Podhale Nowy Targ 6:1
EHC Linz II - RE-PLAST UNIA 0:11
SHK Hodonin - RE-PLAST UNIA 3:6
Slezan Opava - RE-PLAST UNIA 0:3
Bańska Bystrzyca - RE-PLAST UNIA 3:2
Podhale Nowy Targ - RE-PLAST UNIA 2:7
Zagłębie Sosnowiec - RE-PLAST UNIA 1:2
RE-PLAST UNIA - Tauron KH GKS Katowice 6:2
RE-PLAST UNIA - Naprzód Janów ?

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy

 

Pozostałe aktualności

Miejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink6 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 65
Miejsce na reklamęMiejsce na reklamęwww.optifloor.plMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 76