HOKEJ NA LODZIE. Oświęcimianie tuż "za pudłem" mistrzostw Polski

20 kwietnia 2018 Autor: png
Oldboye oświęcimskiej Unii zajęli czwarte miejsce w rozgrywanych w Krynicy mistrzostwach Polski. Fot. nadesłane

Oldboye oświęcimskiej Unii zajęli czwarte miejsce w rozgrywanych w Krynicy mistrzostwach Polski. Fot. nadesłane

Na najgorszym dla każdego sportowca, czwartym miejscu udział w hokejowych mistrzostwach Polski oldboyów zakończyli oświęcimianie. W "małym finale" biało-niebiescy ulegli Cracovii 0:6. W przyszłym roku krajowy championat w tej kategorii wiekowej odbędzie się w Oświęcimiu.

Gospodarzem tegorocznych mistrzostw oldboyów była Krynica. W uzdrowiskowej miejscowości rozegrano już XXVI edycję tych zawodów. W turnieju nie mogło zabraknąć ekipy Old Boys Unii Oświęcim. W pierwszej fazie poszczególne drużyny rywalizowały w grupach. Unia pokonała GKS Tychy 7:2 i Pomorzanina Toruń 4:3. Porażkami zakończyły się natomiast spotkania z sosnowieckim Zagłębiem 4:6 i nowotarskim Podhalem 2:6.

Ostatecznie oświęcimianie zajęli drugie miejsce w grupie i zagrali w meczu o brąz. Tak jak w poprzednich mistrzostwach na najniższym stopniu podium stanęli krakowianie, a Unia musiała zadowolić się czwartym miejscem. Nagrodę indywidualną i tytuł najlepszego bramkarza mistrzostw otrzymał zawodnik Unii - Paweł Kuszaj. Udział oświęcimskiej drużyny w turnieju w Krynicy był współfinansowany przez miasto Oświęcim.

Kolejność XXVI mistrzostw Polski oldboyów w hokeju:
1. Podhale Nowy Targ
2. KTH Krynica
3. Cracovia Pany
4. OLD BOYS UNIA OŚWIĘCIM
5. Stoczniowiec Gdansk
6. Pomorzanin Toruń
7. Polonia Bytom
8. GKS Tychy
9. Zagłębie Sosnowiec
10. GKS Katowice

Old Boys Unia wystąpiła w składzie: Paweł Kuszaj, Mariusz Kaszuba, Sławomir Czerwik, Tomasz Jęczała, Krzysztof Jarosz, Paweł Tomski, Łukasz Zeman, Jacek Kuberski, Tomasz Połącarz, Sławomir Osiński, Jakub Chudecki, Jakub Pidło, Piotr Trethan, Jarosław Krząkała, Krzysztof Hyliński, Damian Bernaś, Radosław Bury.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy