HOKEJ NA LODZIE. Oświęcimska Unia wzmacnia kadrę

03 października 2018 Autor: png
Kibice Unii czekają na debiut nowego czeskiego hokeisty. Fot. Klub

Kibice Unii czekają na debiut nowego czeskiego hokeisty. Fot. Klub

Oświęcimski klub ciągle pozostaje aktywny na rynku transferowym! Po ostatnim transferze Dariusza Gruszki, kibice Unii doczekali się kolejnego wzmocnienia pierwszej drużyny. Działacze podpisali kontrakt z 28-letnim Czechem. Mowa o Alesu Jezeku. Póki co, umowa będzie obowiązywała do końca rozgrywek 2018/19.

Najpierw do drużyny dołączył 29-letni były reprezentant Polski - Dariusz Gruszka. Wychowanek Podhala podpisał z biało-niebieskimi także roczny kontrakt. Dariusz Gruszka w poprzednim sezonie reprezentował barwy HC GKS Katowice i TatrySki Podhala Nowy Targ.

W sumie zaliczył 24 punkty do "kanadyjskiej". Strzelił dziesięć goli, przy czternastu asystach. W Unii zadebiutował w przegranym na własnym lodzie starciu z gdańską Automatyką 3:6 i otworzył wynik tego pojedynku.

Z klubem związał się także 28-letni Czech - Ales Jezek. Jest wychowankiem Ceskich Budziejovic. Grał w Taborze i Pisku. Reprezentował też barwy Zauralie Kurgan i CSK VVS Samara (Rosja) oraz HK Almaty (Kazachstan). Ostatnie dwa sezony spędził w słowackim Popradzie. Może z powodzeniem grać zarówno jako napastnik, ale także w defensywie. Oświęcimscy działacze czynią starania, aby Ales Jezek wystąpił już w najbliższym, piątkowym spotkaniu przeciwko Comarch Cracovii. Początek o godz. 18.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy