HOKEJ NA LODZIE. Oświęcimskie powołania

13 grudnia 2019 Autor: png
Obok Dominika Lichoty (na zdjęciu) w gronie powołanych do reprezentacji Polski do lat 18 znalazło się dwóch innych zawodników UKH Unii Oświęcim. To Filip Płonka oraz Krystian Sosnowski. Fot. (png)

Obok Dominika Lichoty (na zdjęciu) w gronie powołanych do reprezentacji Polski do lat 18 znalazło się dwóch innych zawodników UKH Unii Oświęcim. To Filip Płonka oraz Krystian Sosnowski. Fot. (png)

Znakomicie mistrzostwa świata do lat 20 dywizji pierwszej B rozpoczęła polska reprezentacja hokejowa. Biało-czerwoni rozbili w Kijowie Włochów aż 15:3! Polskiej bramki strzegł golkiper Re-Plast Unii Oświęcim - Sebastian Lipiński.

Jutro (sobota) nasi reprezentanci zagrają z gospodarzami turnieju - Ukrainą. Później czekają ich mecze kolejno z Węgrami, Estonią i Francją. Do wyższej dywizji awansuje tylko najlepszy zespół. Także jedna reprezentacja zostanie zdegradowana.

Tymczasem w Gdańsku na zgrupowaniu przebywa kadra narodowa do lat 18. W gronie powołanych przez trenera Artura Ślusarczyka znalazło się aż trzech zawodników UKH Unii Oświęcim. Mowa o bramkarzu - Filipie Płonce, obrońcy - Dominiku Lichocie oraz napastniku - Krystianie Sosnowskim. W gronie rezerwowych jest ich klubowy kolega - Piotr Kot.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy