HOKEJ NA LODZIE. Otwarcie przy czeskiej granicy

02 sierpnia 2019 Autor: png
Oświęcimianie rozpoczną sezon od wyjazdowego spotkania w Jastrzębiu. W zespole rywali wystąpi już Jesse Rohtla, który z Katowic przyniósł się pod czeską granicę. Fot. (png)

Oświęcimianie rozpoczną sezon od wyjazdowego spotkania w Jastrzębiu. W zespole rywali wystąpi już Jesse Rohtla, który z Katowic przyniósł się pod czeską granicę. Fot. (png)

JKH GKS Jastrzębie będzie pierwszym rywalem oświęcimskiej Re-Plast Unii w rozpoczynającym się w połowie września nowym sezonie hokejowym. Spotkanie zaplanowano na 15 września na jastrzębskim „Jastorze”. W mieście nad Sołą wszyscy liczą na udane otwarcie rozgrywek...

W pierwszej kolejce pauzować będzie urzędujący mistrz kraju, czyli tyski GKS. Oprócz meczu w Jastrzębiu bardzo ciekawie zapowiadają się derby Katowic. Brązowi medaliści minionego sezonu, czyli popularna „Gieksa” będzie podejmowała beniaminka – Naprzód Janów. 15 września dojdzie także do północnych derbów w Toruniu.


Po inauguracyjnym spotkaniu w Jastrzębiu, podopieczni Nika Zupanćicia zmierzą się na własnym lodzie z KH Toruń. Ten mecz odbędzie się 17 września. W pierwszej rundzie biało-niebiescy zagrają jeszcze kolejno z Zagłębiem Sosnowiec (u siebie), Naprzodem Janów (wyjazd), kadrą U-23 (u siebie), GKS-em Tychy (wyjazd), Comarch Cracovią (u siebie), GKS-em Katowice (wyjazd), Lotosem PKH Gdańsk (wyjazd) i Podhalem Nowy Targ (u siebie).


Tymczasem do gry w oświęcimskim zespole przymierzany jest kolejny zawodnik. Czy będziemy świadkami jedenastego już wzmocnienia biało-niebieskich? Mowa o 21-letnim napastniku. To Dominik Raska. Czech jest wychowankiem Vitkowic. Czy przekona do siebie Nika Zupanćicia i Michala Fikrta? Na odpowiedź musimy poczekać. Prezentujemy zestaw par pierwszej kolejki nowego sezonu hokejowego:


Pierwsza kolejka:
Comarch Cracovia – Kadra U-23 (12 września)
JKH GKS Jastrzębie – RE-PLAST UNIA OŚWIĘCIM (15 września)
KH GKS Katowice – Naprzód Janów (15 września)
Podhale Nowy Targ – Zagłębie Sosnowiec (15 września)
KH Toruń – Lotos PKH Gdańsk (15 września)
Pauzuje: GKS Tychy

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Druga strona, 05.08.2019 21:07
Odpowiada!
Korek, 02.08.2019 15:14
15.09 Wszyscy kibice Unii na Jastor.