HOKEJ NA LODZIE. Pierwsze koty za płoty

03 sierpnia 2018 Autor: png
Teraz przez oświęcimskim zespołem dwumecz z mistrzami Polski. 7 sierpnia Unia zagra w Tychach, a rewanż odbędzie się dwa dni później w Oświęcimiu. Fot. (png)

Teraz przez oświęcimskim zespołem dwumecz z mistrzami Polski. 7 sierpnia Unia zagra w Tychach, a rewanż odbędzie się dwa dni później w Oświęcimiu. Fot. (png)

Za nami pierwszy sparing przed hokejowym sezonem 2018-19. Oświęcimska Unia podejmowała na własnym lodzie Comarch Cracovię. Biało-niebiescy przegrali 1:2, ale nie wynik był w tym przypadku najważniejszy. Jedynego gola dla zespołu prowadzonego przez Jirziego Sejbę zdobył Patryk Malicki, który perfekcyjnie wykonał rzut karny.

"Pasy" szybko objęły prowadzenie. Michala Fikrta uderzeniem z nadgarstka pokonał były zawodnik Unii - Mateusz Bepierszcz. Gospodarze mieli wiele okazji do doprowadzenia do remisu, ale skuteczność nie była ich najmocniejszą stroną. Zostali za to skarceni na krótko przed końcem drugiej tercji. Dokładnie przy "długim słupku" przymierzył Adam Domogała.

Kibice Unii czekali na gola otwierającego nowy sezon w wykonaniu swoich ulubieńców. Doczekali się, kiedy sędziowie odgwizdali karnego. Ten fragment w szkolny sposób wykorzystał Patryk Malicki, który idealnie przymierzył w okienko. Teraz przez zespołem z Oświęcimia dwumecz z mistrzami Polski z Tychów.

- W naszym składzie zabrakło aż czterech graczy - mówi Jirzi Sejba, szkoleniowiec oświęcimian. - Mam na myśli Mateusza Gębczyka, Sebastiana Iwaniaka, Miłosza Noworyty i Adriana Kowalówki, którzy leczą urazy. Za nami pierwszy sparing w którym nie wypadliśmy źle. Oczywiście przed nami sporo pracy, ale to dopiero początek okresu przygotowawczego - powiedział czeski trener Unii.

UNIA Oświęcim - CRACOVIA 1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
Bramki: 0:1 Bepierszcz (Vachovec) 4.49, 0:2 Domogała (Kapica) 36.37, 1:2 Malicki - karny 53.17. Sędziowali: Paweł Kobielusz i Paweł Pomorzewski jako główni oraz Rafał Noworyta i Grzegorz Cudek jako liniowi z Oświęcimia. Kary: 12 i 10. Widzów: 700.
UNIA: Fikrt - Paszek, Bezuska, S. Kowalówka, Danecek, Dudkiewicz - Gabryś, Maciejewski, Tabacek, Haas, Wojtarowicz - Khoperia, Saur, Piotrowicz, Adamus, Malicki - Wanat, Krzak, Prusak. Trener: Jiri Sejba.
CRACOVIA: Łuba - Kruczek, Musioł, Drzewiecki, Domogała, Kapica - Rompkowski, Moravcik,Bepierszcz, Vachovec, Csamango - Dąbkowski, Gajor, Znosko, Zygmunt, Sztwiertnia - Noworyta, Kamienieu, Krztoń, Dziurdzia, Gawlik. Trener: Rudolf Rohacek.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy