HOKEJ NA LODZIE. Pluszaki wylądują na lodzie

13 grudnia 2018 Autor: png
Podczas najbliższego meczu Unii z Comarch Cracovią przeprowadzona zostanie akcja "Teddy Bear Toss". Fot. (png)

Podczas najbliższego meczu Unii z Comarch Cracovią przeprowadzona zostanie akcja "Teddy Bear Toss". Fot. (png)

Już po raz czwarty w oświęcimskiej hali lodowej przeprowadzona zostanie popularna na światowych lodowiskach akcja "Teddy Bear Toss". Pluszowe miśki wylądują na lodzie podczas najbliższego meczu Unii z Comarch Cracovią.

Każdy kibic biało-niebieskich powinien w najbliższy wtorek zaopatrzyć się w "pluszaka". Te mają wylądować na lodzie po pierwszym golu zdobytym przez drużynę gospodarzy. To niejako obliguje oświęcimian do pokonania golkipera Cracovii...

Akcja zawsze cieszy się dużym powodzeniem na całym świecie. Pierwsze rzucanie misiami na taflę lodowiska sięga 1993 roku. Jako pierwsi zabawę tę zaproponowali fani i włodarze drużyny Kamloops Blazers z Western Hockey League.

Od kilku lat pluszowa zabawa obecna jest na lodowiskach w Polsce. Pierwsza edycja Teddy Bear Toss w Oświęcimiu odbyła się 5 grudnia 2014 roku podczas meczu Unii z GKS Tychy.

O akcji Teddy Bear Toss są wcześniej informowane związki prowadzące rozgrywki, sędziowie oraz zawodnicy. Nie ma więc mowy o jakichkolwiek karach dla klubu. Na tafle można wrzucać tylko pluszaki. Ważne żeby zabawki były nowe i zapakowane w foliowe siateczki. Tak aby nie zamokły po tym, jak będą leżały chwilę na tafli lodowiska.

Spotkanie Unii z Comarch Cracovią rozegrane zostanie w najbliższy wtorek. Początek zaplanowano na godz. 18. W tym sezonie doszło już do dwóch konfrontacji oświęcimsko-krakowskich. W Oświęcimiu gospodarze zwyciężyli 5:3. Z kolei pod Wawelem odnotowano dokładnie taki sam rezultat, ale na korzyść "Pasów".

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy