HOKEJ NA LODZIE. Pod okiem fachowca z najwyższej półki

09 grudnia 2019 Autor: png
- Chciałbym przekazać młodym bramkarzom swoją wiedzę i doświadczenie. Będziemy pracować nad elastycznością i gibkością, a także nad psychiką i umiejętnością komunikowania się podczas meczów z pozostałymi zawodnikami – wyjaśnia Michal Fikrt. Fot. zbiory klubu/nadesłane

- Chciałbym przekazać młodym bramkarzom swoją wiedzę i doświadczenie. Będziemy pracować nad elastycznością i gibkością, a także nad psychiką i umiejętnością komunikowania się podczas meczów z pozostałymi zawodnikami – wyjaśnia Michal Fikrt. Fot. zbiory klubu/nadesłane

Były golkiper oświęcimskiej Unii - Michal Fikrt szkoli bramkarzy Uczniowskiego Klubu Hokejowego Unia Oświęcim. Takiego szkoleniowca młodym adeptom hokeja można tylko pozazdrościć.

- Cieszymy się, że udało nam się dojść do porozumienia - nie kryje zadowolenia prezeska UKH Unii, Katarzyna Kot. - Michał jest znakomitym fachowcem w swojej dziedzinie, a poza tym ma świetny kontakt z dziećmi i młodzieżą. Pokazał to na wielu organizowanych przez nas campach - dodaje Katarzyna Kot.

Prezeska oświęcimskiego klubu zaznaczyła, że ważną rolę przy zaangażowaniu Czecha odegrał prywatny sponsor.

- Dziękujemy firmie "Austrotherm", która sfinansowała naszym młodym bramkarzom zajęcia z ulubieńcem oświęcimskiej publiczności. Mamy nadzieję, że dzięki nim nasi młodzi zawodnicy podniosą swoje umiejętności - mówi Katarzyna Kot.

- Firma "Austrotherm" od lat angażuje się nie tylko w branżowe projekty, ale też w wydarzenia o charakterze lokalnym i sportowym. Firma wspiera w szczególności różne kluby młodzieżowe oraz stara się uświadamiać, jakie korzyści płyną z uprawiania sportu - podkreśliła Marta Socała z działu marketingu firmy "Austrotherm".

Popularny "Fiki"spędził w bramce Unii siedem lat. W tym czasie założył biało-niebieską bluzę w 283 meczach. Swoją dobrą grą i oddaniem klubowi skradł serca oświęcimskich kibiców.
- Żałuję, że w tym czasie nie udało nam się sięgnąć po jakikolwiek medal. Najbliżej byliśmy w sezonie 2013/14, gdy trenerem był Peter Mikula. Przegraliśmy wówczas rywalizację o brąz z JKH GKS-em Jastrzębie - przypomniał Michal Fikrt.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy

 

Pozostałe aktualności

Miejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink6 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 65
Miejsce na reklamęMiejsce na reklamęwww.optifloor.plMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 76