HOKEJ NA LODZIE. Postaw na sport!

05 marca 2020 Autor: png
Fot. zbiory UKH Unii

Fot. zbiory UKH Unii

Połącz naukę ze sportem! To bezsprzecznie najlepsze rozwiązanie dla Twojego dziecka! Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Sportowymi w Oświęcimiu oraz Uczniowski Klub Hokejowy Unia Oświęcim zaprasza wszystkich pierwszoklasistów oraz trzecioklasistów do wstąpienia w szeregi oświęcimskich sportowców.

Hokejowe treningi czwartoklasistów odbywają się codziennie po zajęciach szkolnych. Raz w tygodniu dzieci uczestniczą w rozgrywkach ligi śląskiej w kategorii mikrusów. Treningi mini-hokeja w klasie pierwszej odbywają się dwa razy w tygodniu. Dzieci mają zapewniony transport i opiekę ze szkoły na lodowisko.

Najmłodsi rozgrywają liczne turnieje w małopolskiej i śląskiej lidze mini-hokeja. Oprócz oczywistej korzyści jaka wynika z uprawiania sportu, dzieci dodatkowo zdobywają wiedzę o aktywnym trybie życia, zdrowiu, wypoczynku, higienie osobistej, przepisach gry i sprzęcie hokejowym.

W maju i czerwcu treningi na lodzie zastąpione zostaną nauką jazdy na rolkach, podstawami unihokeja, zajęciami na basenie oraz oświęcimskim orliku.

- Mamy nadzieję, ze sukcesy starszych zawodników zachęcą ich młodszych kolegów i koleżanki do rozpoczęcia przygody z hokejem - mówi prezeska UKH Unii Oświęcim, Katarzyna Kot.

- Dla naszych zawodników organizujemy także dodatkowe zajęcia w czasie ferii i wakacji na których spotykamy się z dietetykami, psychologami sportowymi, fizjoterapeutami, przedstawicielami zawodów medycznych - dodaje Katarzyna Kot.

Aby osiągać wyniki na wysokim poziomie, konieczne jest rozpoczęcie treningów w młodym wieku i najlepiej w klasach sportowych. Zajęcia treningowe są wplecione w plan lekcji, dzięki czemu łatwiej pogodzić naukę ze sportem.

Profil klasy sportowej charakteryzuje się zwiększoną ilością godzin na zajęcia z dyscypliny kierunkowej (4 godziny wychowania fizycznego + 6 godzin hokeja na lodzie). Wszyscy zainteresowani proszeni są o kontakt ze szkołą (telefon: 33 844 56 91/92) lub z trenerem Robertem Piechą (609 830 994) i pod adresem ukh.unia@onet.eu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy