HOKEJ NA LODZIE. Powrót wychowanka. Nazwisko trenera poznamy jutro?

15 maja 2019 Autor: png
Prawdopodobnie już jutro poznamy nazwisko szkoleniowca, który zastąpi Witolda Magierę na stanowisku pierwszego trenera oświęcimskiej Unii. Fot. (png)

Prawdopodobnie już jutro poznamy nazwisko szkoleniowca, który zastąpi Witolda Magierę na stanowisku pierwszego trenera oświęcimskiej Unii. Fot. (png)

Hokejowi kibice w Oświęcimiu z wielką niecierpliwością oczekują na wieści z ulicy Chemików. Wciąż nie znamy nazwiska szkoleniowca, który poprowadzi biało-niebieskich w nowym sezonie. Jedno jest pewne. Rozmowy są na finiszu i być może już jutro poznamy jego personalia.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy dziś ma się zebrać klubowy zarząd. Kto obejmie stery nad pierwszym zespołem? Wiele wskazuje na to, że nowym szkoleniowcem zostanie przedstawiciel wschodniej szkoły hokeja. Biało-niebieskim fanom pozostaje zatem uzbroić się jeszcze w troszeczkę cierpliwości.

Tymczasem podpis pod rocznym kontraktem złożył Patryk Noworyta. To niewątpliwie znakomita informacja. 35-letni wychowanek oświęcimskiego klubu wraca wreszcie do swojego macierzystego klubu. Doświadczony obrońca przez siedem ostatnich sezonów reprezentował barwy Comarch Cracovii.

Wcześniej oświęcimianie pozyskali 22-letniego obrońcę Łukasza Krzemienia. Były zawodnik Polonii podpisał z Unią dwuletni kontrakt. W poprzednim sezonie był on kapitanem zespołu z Bytomia.

- Największe "dziury" mamy w linii obrony - podkreśla Paweł Kram, prezes spółki Oświęcimski Sport. - Transfery Łukasza Krzemienia i Patryka Noworyty nie są absolutnie dziełem przypadku. Ta formacja potrzebuje wzmocnień i dogłębnej przebudowy - dodaje Paweł Kram.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Pracownik synthos dwory 7, 15.05.2019 22:54
Be
iego wziasc z 2 ligi do Unii.
Były Meszkaniec , 15.05.2019 18:53
Sidor Wróć
Korek, 15.05.2019 12:38
Duże wzmocnienie i jeszcze THEMAR na 99% podpisze,ponieważ się dowiedziałem.