HOKEJ NA LODZIE. Próba generalna przed pucharowym półfinałem

21 grudnia 2020 Autor: png
Oświęcimianie przygotowują się do półfinałowego meczu o Puchar Polski. 28 grudnia ich rywalem będzie na wyjeździe GKS Tychy. Fot. Szymon Chabior

Oświęcimianie przygotowują się do półfinałowego meczu o Puchar Polski. 28 grudnia ich rywalem będzie na wyjeździe GKS Tychy. Fot. Szymon Chabior

Sparingowy mecz z katowicką "Gieksą" będzie dla oświęcimskiej Re-Plast Unii próbą generalną przed arcyważnym półfinałem Pucharu Polski. Spotkanie zaplanowano na najbliższą środę (23 grudnia). Podopieczni Kevina Constantine mają już za sobą jeden mecz kontrolny.

Biało-niebiescy wygrali w Tychach z mistrzami Polski po serii rzutów karnych. Po regulaminowych 60 minutach i dogrywce na świetlnej tablicy widniał rezultat remisowy 1:1. Oświęcimianie objęli prowadzenie na początku drugiej odsłony. Podczas gry w liczebnej przewadze wynik otworzył Eliezer Sherbatov.

Tyszanie odpowiedzieli w 53 sekundzie trzeciej tercji. Sebastiana Lipińskiego, który w bramce Re-Plast Unii zastępował Clarke'a Saundersa, pokonał Radosław Galant. Więcej goli na "Stadionie Zimowym" w Tychach nie było i o wszystkim decydowały najazdy. Losy tego sparingu na korzyść wicemistrzów kraju rozstrzygnął Aleksiej Trandin.

W tm roku biało-niebieskich czekają jeszcze dwa mecze. Najpierw przedświąteczny sparing z Katowicami (23 grudnia), a później już pucharowy bój w Tychach z trójkolorowymi. Spotkanie, które zostanie rozegrane 28 grudnia, będzie transmitowane na antenie TVP Sport. W drugim półfinale JKH GKS Jastrzębie zagra z Energą Toruń.

GKS Tychy - RE-PLAST UNIA Oświęcim 1:2 po karnych (0:0, 0:1, 1:0, 0:0 dogrywka, 0:1 rzuty karne)
Bramki: 0:1 Sherbatov (Trandin) 21.18, 1:1 Galant (Martin, Gruźla) 40.53, 1:2 Trandin (decydujący karny) 65.00.
RE-PLAST UNIA: Lipiński - Glenn, Luza, McKenzie, Kalan, Koblar - Zatko, Bezuska, Sherbatov, Trandin, Malicki - P. Noworyta, M. Noworyta, Garszyn, Da Costa, Oriechin - Kusak, Piotrowicz, Kowalówka, Krzemień, Prusak. Trener: Kevin Constantine.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy