HOKEJ NA LODZIE. Przedświąteczne zwycięstwo nad "Gieksą"

23 grudnia 2020 Autor: png
Przed Re-Plast Unią ostatni mecz w 2020 roku. 28 grudnia biało-niebiescy zagrają na wyjeździe z Tychami, a stawką meczu będzie wielki finał Pucharu Polski. Fot. Szymon Chabior

Przed Re-Plast Unią ostatni mecz w 2020 roku. 28 grudnia biało-niebiescy zagrają na wyjeździe z Tychami, a stawką meczu będzie wielki finał Pucharu Polski. Fot. Szymon Chabior

GKS Katowice był drugim i zarazem ostatnim sparingpartnerem hokeistów Re-Plast Unii przed półfinałowym meczem o Puchar Polski z tyskim GKS-em. Wielki bój o finał PP zaplanowano na 28 grudnia w hali lodowej w Tychach. W drugim półfinale JKH GKS Jastrzębie zagra z Energą Toruń.

Dzisiejszy sparing znakomicie rozpoczęli oświęcimianie. Już w 25 sekundzie wynik otworzył Luka Kalan. Później w słupek trafił Damian Piotrowicz, ale co się odwlecze... Podczas gry w liczebnej przewadze na 0:2 podwyższył Gregor Koblar.

Na początku drugiej odsłony zrobiło się już 0:3 i znowu goście wykorzystali osłabienie katowiczan. Aleksiej Trandin sprytnie zmienił lot krążka po uderzeniu z niebieskiej Petera Bezuski. W trzeciej tercji podopieczni Kevina Constantine umiejętnie kontrolowali wydarzenia na lodzie, a próby hokeistów "Gieksy" zatrzymywał świetnie dysponowany Clarke Saunders.

Kanadyjski golkiper ostatecznie zachował czyste konto, a Re-Plast Unia po pokonaniu na wyjeżdzie tyszan po karnych, zwyciężyła także katowicki GKS. To dobrze wróży i napawa optymizmem przed półfinałowym meczem o Puchar Polski. W dzisiejszym sparingu z "Gieksą" w składzie biało-niebieskich zabrakło Miroslava Zatko i Ryana Glenna.

GKS Katowice - RE-PLAST UNIA Oświęcim 0:3 (0:2, 0:1, 0:0)
Bramki: 0:1 Kalan 0.25, 0:2 Koblar (McKenzie) 13.27, 0:3 Trandin (Bezuska, Da Costa) 21.23.
RE-PLAST UNIA: Saunders - M. Noworyta, Luza, McKenzie, Kalan, Koblar - Kot, Bezuska, Garszyn, Da Costa, Oriechin - P. Noworyta, Prusak, Sherbatov, Trandin, Malicki - Kowalówka, Krzemień, Dudkiewicz, Kusak, Piotrowicz. Trener: Kevin Constantine.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy