HOKEJ NA LODZIE. Re-Plast Unia coraz mocniejsza

06 lipca 2019 Autor: png
Oświęcimska Re-Plast Unia szykuje atomowe zestawienie personalne na nadchodzący sezon hokejowy. Fot. (png)

Oświęcimska Re-Plast Unia szykuje atomowe zestawienie personalne na nadchodzący sezon hokejowy. Fot. (png)

Kanadyjski bramkarz - Clarke Saunders i słoweński napastnik - Gregor Koblar to kolejni zawodnicy, którzy związali się umowami z klubem z ulicy Chemików. Już w tym momencie oświęcimska Unia dysponuje "na papierze" składem aspirującym do gry nawet w wielkim finale play-off! Takiej ofensywy transferowej nie było w grodzie nad Sołą od długich lat...

Biało-niebiescy przebywają obecne na urlopach. Zajęcia na lodzie rozpoczną 22 lipca. Podopieczni Nika Zupancica mają w planie dziewięć gier kontrolnych. Pierwszy sparing zaplanowali na 7 sierpnia. Wówczas na własnym lodzie będą podejmowali sosnowieckie Zagłębie.

Tymczasem transferowa ofensywa przy ulicy Chemików kręci się w imponującym tempie. Do drużyny dołączyli dwaj kolejni zagraniczni gracze. Jest wreszcie długo oczekiwany bramkarz. Oświęcimianie zaangażowali 29-letniego Clarke Saundersa. Kanadyjski golkiper niewątpliwie będzie pełnił rolę "jedynki". Ma bardzo dobre warunki fizyczne. Mierzy 188 centymetrów, przy 100 kilogramach wagi.

Kolejnym nabytkiem jest słoweński napastnik - Gregor Koblar. To zawodnik mający za sobą występy w reprezentacji swojego kraju. 26-letni hokeista grał w EBEL, Alpejskiej Hokejowej Lidze oraz ekstralidze francuskiej. Ma naprawdę bardzo dobre "liczby" i powinien poważnie wzmocnić siłę ofensywną biało-niebieskich.

Wcześniej Re-Plast Unia Oświęcim pozyskała Łukasza Krzemienia, Patryka Noworytę, Jakuba Wanackiego, Miroslava Zatko i Lukę Kalana. Jest też nowy trener Nik Zupancic. W zespole pozostali wszyscy kluczowi gracze poprzednich rozgrywek z Andrejem Themarem, Aleksiejem Trandinem i Martinem Przygodzkim na czele.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy

 

Pozostałe aktualności

Miejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink6 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 65
Miejsce na reklamęMiejsce na reklamęwww.optifloor.plMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 76