HOKEJ NA LODZIE. Rosjanie zostają w Oświęcimiu na dłużej

26 kwietnia 2020 Autor: png
Rosjanie - Daniił Oriechin i Siemion Garszyn będą w nowym sezonie reprezentowali barwy oświęcimskiej Re-Plast Unii. Obaj trafili do Oświęcimia w styczniu. Fot. www.unia-oswiecim.pl

Rosjanie - Daniił Oriechin i Siemion Garszyn będą w nowym sezonie reprezentowali barwy oświęcimskiej Re-Plast Unii. Obaj trafili do Oświęcimia w styczniu. Fot. www.unia-oswiecim.pl

Rosyjscy napastnicy - Daniił Oriechin i Siemion Garszyn zostają w Oświęcimiu! Obaj przedłużyli obowiązujący kontrakt i w sezonie 2020/21 w dalszym ciągu będą reprezentowali barwy Re-Plast Unii. To niewątpliwie bardzo dobra informacja, która napłynęła z siedziby kluby przy ulicy Chemików.

Daniił Oriechin i Siemion Garszyn trafili do biało-niebieskiej drużyny w styczniu tego roku i bardzo udanie wkomponowali się w zespół. Ewidentnie zwiększyli siłę oświęcimskiego ataku. To niewątpliwie był udany ruch transferowy działaczy Re-Plast Unii. Obaj wcześniej reprezentowali barwy sosnowieckiego Zagłębia.

Oriechin jest 25-letnim skrzydłowym. Nad Brynicę trafił z Torunia. Dwa lata starszy Siemion Garszyn również gra na skrzydle i podobnie jak Oriechin przed przejściem do Sosnowca strzelał gole dla toruńskiej Energi.

Dla Re-Plast Unii Daniił Oriechin strzelił dotychczas dwa gole i miał dwie asysty. Wystąpił w piętnastu meczach. Z kolei punktowy dorobek Siemiona Garszyna w biało-niebieskiej koszulce to pięć trafień i cztery "oczka" za podania otwierające kolegom drogę do bramki.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy