HOKEJ NA LODZIE. Seria trwa, czyli Re-Plast Unia ciągle bez punktowych strat w czwartej rundzie

22 stycznia 2021 Autor: png
Oświęcimska Re-Plast Unia kontynuuje zwycięską serię. Dziś biało-niebiescy wygrali na wyjeździe z Ciarko STS-em Sanok. Fot. Szymon Chabior

Oświęcimska Re-Plast Unia kontynuuje zwycięską serię. Dziś biało-niebiescy wygrali na wyjeździe z Ciarko STS-em Sanok. Fot. Szymon Chabior

Sanocki beniaminek był dzisiejszym rywalem hokeistów wicemistrza Polski. Oświęcimianie pojechali na Podkarpacie w roli zdecydowanego faworyta, mającego na swoim koncie komplet zwycięstw w dotychczasowych potyczkach z Ciarko STS-em Sanok. Nie inaczej było także w czwartym meczu tych zespołów.

To zarazem trzecie zwycięstwo podopiecznych Kevina Constantine w trzecim meczu czwartej rundy. Pierwsza tercja pojedynku w Sanoku nie przyniosła goli. Dopiero w 29 minucie kiedy na ławce kar odpoczywał Maciej Witan, silnym uderzeniem z „niebieskiej” popisał się Ryan Glenn.

Na 3 minuty przed drugą przerwą biało-niebiescy podwyższyli prowadzenie. Oświęcimianie „rozklepali” defensywę gospodarzy i Peter Bezuska strzelał już do pustej bramki. Po trafieniu Aleksieja Trandina na 0:3 wszystko w tym spotkaniu było już jasne. Sanoczanom za sprawą Macieja Witana udało się jeszcze skorygować wynik, ale pełna pula pojechała do Oświęcimia.

Tymczasem już w niedzielę wyjątkowo atrakcyjnie zapowiadający się pojedynek JKH GKS z Re-Plast Unią. Będzie to prawdziwa próba sił przed czekającym nas niebawem finałem Pucharu Polski. Dziś jastrzębianie wysoko ulegli w Tychach aktualnym mistrzom kraju 7:3.

W pozostałych meczach XXX kolejki PHL:
GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 7:3 (2:1, 3:1, 2:1)
KH Energa Toruń - Comarch Cracovia 4:2 (1:0, 3:1, 0:1)
Zagłębie Sosnowiec - Tauron KH Podhale Nowy Targ 3:4 (0:1, 3:0, 0:3)
Stoczniowiec Gdańsk - GKS Katowice – przełożony na 2 lutego

CIARKO STS Sanok - RE-PLAST UNIA Oświęcim 1:3 (0:0, 0:2, 1:1Bramki: 0:1 Glenn (Sherbatov) 28.33, 0:2 Bezuska (Kowalówka, Zatko) 36.57, 0:3 Koblar (Trandin, Bartley) 46.57, 1:3 Witan (Filipek, Bukowski) 57.31. Sędziowali: Tomasz Radzik, Mateusz Krzywda (jako główni), Dawid Pabisiak, Mateusz Kucharewicz (liniowi). Kary: 10 i 16. Mecz bez udziału publiczności.
RE-PLAST UNIA: Saunders - Glenn, Luza, McKenzie, Kalan, Brule - Bartley, Pretnar, Sherbatov, Da Costa, Oriechin - Zatko, Bezuska, Garszyn, Trandin, Koblar - M. Noworyta, P. Noworyta, Kowalówka, Krzemień, Przygodzki. Trener: Kevin Constantine.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy