HOKEJ NA LODZIE. Serio trwaj! Unia jedzie do Torunia

29 listopada 2018 Autor: png
W najbliższy weekend oświęcimianie celują w kolejne sześć punktów. Fot. Szymon Chabior

W najbliższy weekend oświęcimianie celują w kolejne sześć punktów. Fot. Szymon Chabior

Sąsiadująca z oświęcimianami w tabeli ekstraligi toruńska Energa będzie jutro rywalem hokeistów Unii. Podopieczni Jirziego Sejby rozpędzili się na dobre i wygrywają mecz za meczem. W piątek czeka ich wizyta w grodzie Kopernika. Czy biało-niebiescy odniosą ósme zwycięstwo z rzędu?

Jutrzejsze starcie w Toruniu ma podwójną stawkę. Ewentualna wygrana biało-niebieskich sprawi, że Unia będzie miała już sześć punktów przewagi nad siódmym w tabeli zespołem z Torunia. To o tyle istotne, że szósta pozycja gwarantuje udział w fazie play-off bez eliminacji. Jest zatem o co walczyć.

Będzie to trzecia potyczka oświęcimsko-toruńska w tym sezonie. W obu starciach górą była Energa. Na własnym lodzie zwyciężyła 4:3, zaś w rewanżu w Oświęcimiu było 2:4 dla gości. Pora zatem na rewanż. Piątkowe spotkanie jako sędzia główny poprowadzi Paweł Breske. Na liniach pomagać mu będąDawid Pabisiak i Dariusz Pobożniak.

Zestaw par XXVI kolejki PHL:
GKS Tychy - Comarch Cracovia (piątek, godz. 17)
TatrySki Podhale Nowy Targ - Tauron KH GKS Katowice (piątek, godz. 18)
KH Energa Toruń - UNIA OŚWIĘCIM (piątek, godz. 18.30)
MH Automatyka Gdańsk - PGE Orlik Opole (piątek, godz. 18.30
Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie (piątek, godz. 19)

Zestaw par XXVII kolejki PHL:
Comarch Cracovia - Tauron KH GKS Katowice (niedziela, godz. 15)
UNIA OŚWIĘCIM - Zagłębie Sosnowiec (niedziela, godz. 17)
GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie (niedziela, godz. 17)
PGE Orlik Opole - KH Energa Toruń (niedziela, godz. 17)
Węglokoks Kraj Polonia Bytom - MH Automatyka Gdańsk (niedziela, godz. 17)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy