HOKEJ NA LODZIE. Siedem sprawdzianów biało-niebieskich

12 sierpnia 2020 Autor: png
Już jutro pierwszy sparing hokeistów Re-Plast Unii w Oświęcimiu. Biało-niebiescy zagrają z czeskim Havirzovem. Fot. (png)

Już jutro pierwszy sparing hokeistów Re-Plast Unii w Oświęcimiu. Biało-niebiescy zagrają z czeskim Havirzovem. Fot. (png)

15 złotych - tyle trzeba będzie zapłacić, aby obejrzeć sparingi hokeistów Re-Plast Unii rozgrywane w Oświęcimiu przed zbliżającym się sezonem 2020/21. Nie będzie podziału na wejściówki normalne i ulgowe. Pierwszy mecz kontrolny już jutro.

W czwartek w hali lodowej przy ulicy Chemików rozegrany zostanie pierwszy sparing. Rywalami wicemistrzów Polski będzie czeski pierwszoligowiec - AZ Havirzov. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.

Na trybunach zasiądzie tylko 299 widzów, gdyż mecz nie uzyskał statusu imprezy masowej. Wszystkie bilety na to spotkanie zostały już wyprzedane, a kibiców będą obowiązywały obostrzenia związane z koronawirusem. Jutro kasy będą zamknięte.

Po wejściu do hali lodowej trzeba będzie zdezynfekować dłonie. Na lodowisku obowiązkowe będzie założenie maseczek. Kibice między sobą będą musieli zachować odpowiednią odległość, za wyjątkiem rodziców z dziećmi.

Terminy gier kontrolnych Re-Plast Unii:
RE-PLAST UNIA - AZ Havirzov (13 sierpnia)
Podhale Nowy Targ - RE-PLAST UNIA (18 sierpnia)
Tauron HC GKS Katowice - RE-PLAST UNIA (21 sierpnia)
HK Nitra - RE-PLAST UNIA (25 sierpnia)
RE-PLAST UNIA - Tauron HC GKS Katowice (28 sierpnia)
RE-PLAST UNIA - GKS Tychy (1 września)
RE-PLAST UNIA - Comarch Cracovia (3 września)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy