HOKEJ NA LODZIE. Sparing z Katowicami odwołany

27 sierpnia 2020 Autor: png
Piątkowy sparing Re-Plast Unii z Tauronem HC GKS Katowice został odwołany. Fot. Szymon Chabior

Piątkowy sparing Re-Plast Unii z Tauronem HC GKS Katowice został odwołany. Fot. Szymon Chabior

Nie dojdzie niestety do skutku piątkowy mecz kontrolny w Oświęcimiu. Re-Plast Unia miała zmierzyć się z Tauronem HC GKS Katowice. Spotkanie zostało odwołane, a wszystko oczywiście za sprawą paraliżującego normalne życie koronawirusa.

Przypomnijmy, iz Re-Plast Unia przed inauguracją nowego sezonu miała rozegrać jeszcze trzy mecze sparingowe, Oprócz piątkowego pojedynku z Katowicami, biało-niebiescy mieli w planie gry z GKS Tychy (1 września) i Comarch Cracovią (3 września).

Pod dużym znakiem zapytania stoi też sparing z mistrzami Polski, bowiem u jednego z tyskich zawodników stwierdzono obecność koronawirusa. Tyszanie czekają na wyniki laboratoryjnych badań, a oświęcimski klub wstrzymał sprzedaż wejściówek na to spotkanie.

Wszystko to, mocno komplikuje przygotowania do hokejowych rozgrywek 2020/21. Sezon oficjalnie ma wystartować 11 września. Tego dnia oświęcimianie mają na własnym lodzie podejmować gdańskiego Stoczniowca.

Fatalne wieści docierają także z siedziby IIHF, czyli światowej organizacji hokejowej. Tegoroczna edycja rozgrywanego od 1997 roku Pucharu Kontynentalnego została odwołana. Oświęcimianie mieli zagrać w Danii. O awans do finału tej imprezy mieli w listopadzie zagrać z Frederikshavn White Hawks (Dania), Miercurea Ciuc (Rumunia) i zwycięzcą turnieju eliminacyjnego.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy