HOKEJ NA LODZIE. Szkoła z krążkiem

25 kwietnia 2019 Autor: png
Oświęcimska UKH Unia zaprasza do hokejowych klas mistrzostwa sportowego. Fot. nadesłane/zbiory UKH Unii

Oświęcimska UKH Unia zaprasza do hokejowych klas mistrzostwa sportowego. Fot. nadesłane/zbiory UKH Unii

Decyzją Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu młodzi hokeiści otrzymali możliwość rekrutacji do hokejowych klas mistrzostwa sportowego!

- Uczniowski Klub Hokejowy Unia serdecznie zaprasza zawodniczki i zawodników. Klasy mistrzostwa sportowego o zwiększonej do 16 jednostek treningowych liczbie zajęć zostaną utworzone w Powiatowym Zespole Nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych - informuje prezeska UKH Unii Oświęcim, Katarzyna Kot.

Od 25 kwietnia 2019 rusza rekrutacja elektroniczna. Klasa hokejowa będzie połączona z klasą siatkówki dziewcząt. Testy na lodzie organizowane przez UKH Unię odbędą się 30 kwietnia o godz. 18. Z kolei testy sprawnościowe 24 maja o godz. 17 w sali gimnastycznej PZ nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego. W tym dniu wszyscy uczniowie będą mogli zwiedzić Internat, a także spotkać się z wychowawcami pełniącymi opiekę nad zawodnikami i zawodniczkami.

W trakcie sezonu planowane są treningi dwufazowe (trening na lodzie i zajęcia specjalistyczne poza lodem - sala, siłownia, gry zespołowe). Co najmniej jeden mecz w tygodniu, możliwość rozgrywania trzech meczów tygodniowo (liga juniora młodszego, rozgrywki I ligi).

Odnowa biologiczna – opieka fizjoterapeuty. Treningi bramkarskie prowadzone przez Michala Fikrta i Witolda Łazarza. Opieka psychologa sportowego. Klub gwarantuje także, w razie potrzeby lub dla chętnych, dodatkowe korepetycje z przedmiotów maturalnych - 2 godziny w tygodniu. Obóz sportowy – czerwiec. Składka członkowska – 30 zł/miesiąc

- Do klasy sportowej zapraszamy także dziewczęta. Umożliwiamy codzienne treningi z młodzikami lub juniorami oraz trzy treningi w tygodniu. Jest także oczywiście możliwość gry w kobiecej drużynie UKHK Unii Oświęcim, która w minionych rozgrywkach sięgnęła po brązowe medale mistrzostw Polski - kończy Katarzyna Kot.

Wszelakie pytania i zgłoszenia można kierować na adres mailowy: ukh.unia@onet.eu oraz pod numerem telefonu 660 782 045.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy