HOKEJ NA LODZIE. Szlagier z obostrzeniami

15 października 2020 Autor: png
Kibice, którzy w piątkowy wieczór nie będą mogli dopingować biało-niebieskich   bezpośrenio z trybun, mogą zobaczyć mecz na kanale polskihokej.tv. Fot. Szymon Chabior

Kibice, którzy w piątkowy wieczór nie będą mogli dopingować biało-niebieskich bezpośrenio z trybun, mogą zobaczyć mecz na kanale polskihokej.tv. Fot. Szymon Chabior

Tylko 750 kibiców będzie mogło zobaczyć szlagier hokejowej ekstraligi. To efekt obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa. Jutro (piątek) oświęcimianie na własnym lodzie będą podejmowali broniący mistrzowskiego tytułu GKS Tychy. Początek piątkowego spotkania o godz. 18.

Biorąc pod uwagę fakt, że trybuny hali lodowej w Oświęcimiu będą się mogły zapełnić tylko w 25 procentach, pierwszeństwo będą mieli sponsorzy klubu, członkowie "Klubu 100", posiadacze karnetów i ci posiadający bilet na wcześniejszy mecz z Toruniem, który został odwołany.

Podczas meczu Re-Plast Unii Oświęcim z GKS Tychy obowiązują rygorystyczne zasady uczestnictwa. W związku z tym, że Oświęcim znalazł się w tzw. "żółtej strefie" podczas meczu kibice będą musieli założyć ochronne maseczki.

Osoby wchodzące do hali lodowej będą miały mierzoną temperaturę. Kibice z temperaturą powyżej 37 stopni nie zostaną wpuszczeni na obiekt. Już nie ma możliwości zakupu wejściówki na to spotkanie. Na mecz nie wejdą też dzieci do 7 roku życia.

Kibice są proszeni o zachowanie dystansu między sobą i zajmowanie miejsc w tzw. szachownicę. Osoby, które nie będą się stosowały do poleceń organizatorów i służb porządkowych mogą zostać wyproszone z hali z możliwością zakazu na następne mecze.

Na piątkowy mecz wyjątkowo nie będzie obowiązywał wstęp wolny dla posiadaczy kart klubowych UKH I UKHK oraz legitymacji zawodniczych czy Polskiego Związku Hokeja na Lodzie.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy