HOKEJ NA LODZIE. "Tabo" zostaje w domu

28 marca 2019 Autor: png
Peter Tabacek zostaje w Oświęcimiu i w dalszym ciągu będzie reprezentował biało-niebieskie barwy. Fot. Szymon Chabior

Peter Tabacek zostaje w Oświęcimiu i w dalszym ciągu będzie reprezentował biało-niebieskie barwy. Fot. Szymon Chabior

Komu, jak komu, ale właśnie temu hokeiście należał się nowy kontrakt. Na przedłużenie umowy z tym zawodnikiem najbardziej czekali kibice oświęcimskiej Unii. No i stało się. Peter Tabacek zostaje w domu. Słowacki napastnik z polskimi papierami dalej będzie reprezentował biało-niebieskie barwy. To już swoisty rekord. Dla popularnego "Tabo" będzie to jedenasty sezon przy Chemików 4.

Peter Tabacek nie jest typowym snajperem, a i tak zdecydowanie prowadzi w nieoficjalnej klasyfikacji najskuteczniejszych obcokrajowców w historii Unii. Wyprzedza takie sławy jak Karel Horny i Michaił Shostak. Uzbierał też najwięcej punktów do klasyfikacji kanadyjskiej wśród graczy, którzy trafili do klubu spoza granic kraju. "Tabo" to prywatnie wyjątkowo sympatyczny facet, który na stałe wrósł w oświęcimską ziemię.

34-letni napastnik w minionych rozgrywkach wystąpił w 52 meczach. Zdobył osiem goli i zanotował aż 25 asyst. Na ławce kar odpoczywał przez 32 minuty. Wcześniej umowy na nowy sezon z Unią podpisali napastnicy - Patryk Malicki, Martin Przygodzki, Aleksiej Trandin oraz bramkarz Sebastian Lipiński. W najbliższym czasie ta lista powinna się szybko wydłużyć.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Korek, 28.03.2019 10:36
Super sprawa.

 

Pozostałe aktualności

Miejsce na reklamęMiejsce na reklamę www.optifloor.pl Miejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 74