HOKEJ NA LODZIE. To była walka nie tylko o punkty - ZOBACZ FILM

27 października 2012 Autor: Tomasz Klimczak

Zapraszamy do oglądnięcia relacji filmowej.

HOKEJ NA LODZIE. To była walka nie tylko o punkty - ZOBACZ FILM

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Unia, 31.10.2012 13:59
I właśnie przez takich ludzi i z takim podejściem do sportu, umiera sport który nie jeden ma pod nosem na wyciągnięcie dłoni!! Ale teraz takie czasy że większość ludzi woli siedzieć na [ciach!] kanapie....z butelką piwa z biedronki i oglądać różnego rodzaju głupoty w TV. A powiem Państwu że bilet na unie kosztuje zaledwie 13zł Normalny....bo dla kobiet tańszy :)
Ona, 30.10.2012 17:34
Drogi Majku! mamy coraz lepiej grających piłarzy... dobre sobie... 3/4 Polski gra w piłkę nozna, a sukcesów żadnych nie osiągnęliśmy od ok 14 lat i żadnego spektakularnego od ok 40 lat. Gdyby Fundusze przeznaczane na piłkę były przeznaczone w rozwój innych dyscyplin sporu na pewno byłoby czym się chwalić! A tak pozostaje nam oglądać nogę w marnym wydaniu ;-)
Majk, 29.10.2012 17:30
unia to już historia polskiego hokeja jak cała polska liga .w naszym kraju hokejem interesuja sie tylko miasta które mają swoje kluby o jest ich za mało mamy coraz lepiej grająca sołe i unie w piłke trzeba stawiać i kase wykładać na komercyjne dyscypliny a nie na nizowy hokej