HOKEJ NA LODZIE. To już dziś! Krążek na lód! Zaczynamy!

02 sierpnia 2018 Autor: png
Dziś oświęcimianie rozpoczynają okres sparingów. W pierwszym meczu zmierzą się z Comarch Cracovią. Fot. (png)

Dziś oświęcimianie rozpoczynają okres sparingów. W pierwszym meczu zmierzą się z Comarch Cracovią. Fot. (png)

Na ten dzień czekali z niecierpliwością wszyscy miłośnicy hokeja w Oświęcimiu. Dziś biało-niebiescy rozegrają pierwszy mecz kontrolny. Rywalem podopiecznych Jirziego Sejby będzie Comarch Cracovia. Początek pierwszego sparingu na lodowisku przy ulicy Chemików zaplanowano na godz. 17.

Biało-niebiescy od tygodnia trenują już na lodzie. W dzisiejszym spotkaniu z "Pasami" zabraknie kilku młodych graczy, którzy są kontuzjowani (Miłosz Noworyta, Sebastian Iwaniak, Mateusz Gębczyk). W zespole Unii nieoficjalny debiut zaliczyć może za to Armen Khoperia. Ten zawodnik występował wcześniej w SMS-ie PZHL Katowice. Strzelił dwa gole i miał trzy asysty.

Dzisiejszy sparing rozpocznie się o godz. 17. Koszt wejściówki na spotkanie to 5 złotych. W sumie w sierpniu Unia rozegra siedem gier kontrolnych. Rewanż z zespołem Rudolfa Rohacka odbędzie się za trzy tygodnie w Krakowie. Wcześniej oświęcimianie rozegrają dwumecz z GKS-em Tychy i pojadą do Opavy na międzynarodowy turniej. Tam zagrają z zespołami z Czech i Słowacji.

Oświęcimianie zainaugurują sezon na własnym lodzie. 14 września będą podejmowali opolskiego Orlika. Dwa dni później udadzą się na pierwszy wyjazdowy mecz z Polonią do Bytomia. W trzeciej serii zmierzą się u siebie z gdańską Automatyką. Wszystkie te drużyny są absolutnie w zasięgu podopiecznych Jirzego Sejby, a na początku sezonu szczególnie warto punktować.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
terminarz, 02.08.2018 10:36
pierwszy mecz gramy u siebie z Orlikiem,drugi w Bytomiu-była korekta terminarza PHL