HOKEJ NA LODZIE. To już jest koniec!

11 marca 2020 Autor: png
HOKEJ NA LODZIE. To już jest koniec!
Dziś w trybie pilnym obradowali przedstawiciele polskich klubów hokejowych i Polskiego Związku Hokeja na Lodzie. Podjęto bardzo ważne decyzje dotyczące sezonu 2019/20. Zgodnie ustalono, że to już jest koniec rozgrywek.

Wszystko za sprawą zagrożenia epidemią koronawirusa. Przypomnijmy, iż premier Mateusz Morawiecki odwołał wszystkie imprezy masowe. Scenariuszy było więc kilka z dwoma najbardziej realnymi - koniec sezonu albo gra przy pustych trybunach (tak jak w piłkarskiej ekstraklasie).

Podjęto decyzję o zakończeniu rozgrywek 2019/20. To niewątpliwie bardzo smutna wiadomość, ale chyba najbardziej racjonalna w tym momencie.

Wszystko wskazuje na to, że utrzymana zostanie kolejność po sezonie zasadniczym. Tak więc, mistrzostwo zostanie prawdopodobnie przyznane GKS Tychy. Wicemistrzostwo dla Re-Plast Unii, a brąz dla JKH GKS Jastrzębie.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy