HOKEJ NA LODZIE. Transferowa ofensywa, czyli Finów dwóch

17 października 2018 Autor: png
36-letni Juha Kiiholma został nowym zawodnikiem Unii. Fot. zbiory klubu

36-letni Juha Kiiholma został nowym zawodnikiem Unii. Fot. zbiory klubu

29-letni obrońca Iiro Vehmanen, który przed paroma dniami związał się z oświęcimską Unią nie będzie w grodzie nad Sołą czuł się samotny. Postarał się o to klubowy zarząd. Działacze poszli za ciosem i podpis pod kontraktem złożył kolejny Fin. Nowym zawodnikiem Unii został Juha Kiiholma! Obu powinniśmy zobaczyć na lodzie już podczas piątkowego meczu z JKH GKS Jastrzębie.

Juha Kiiholma ma 36 lat i gra na pozycji napastnika. Powinien być poważnym wzmocnieniem siły ofensywnej. W formacji razem z Andriejem Themarem mogą tworzyć "zabójczą broń" dla rywali. Czy trener Jirzi Sejba rzeczywiście zdecyduje się na stworzenie takiego duetu? Tak czy inaczej, obaj Finowie powinni być magnesem przyciągającym kibiców na trybuny.

36-letni Juha Kiiholma ma za sobą 15 lat gry na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Finlandii (Ässätu Pori, Tappary Tampere, HPK, SaiPy i Kärpätu Oulu). Z duńskim Blue Fox Herning (przed laty pucharowy rywal Unii - przyp. aut) sięgnął po krajowe wicemistrzostwo. Występował też na zapleczu szwedzkiej ekstraligi. Juha Kiiholma związał się z Unią do końca sezonu 2018/19.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
realista, 17.10.2018 14:38
No cóż komentarz napisałem wcześniej ale nie przeszedł bo to portal Chwieruta..
steffi, 17.10.2018 13:18
Spraw wygląda jasno. Przedwyborcze ruchy, a później 4 lata klepania biedy