HOKEJ NA LODZIE. Treningi w upale

21 czerwca 2018 Autor: png
Oświęcimscy hokeiści przygotowują się do nowego sezonu. Póki co, trenują na sucho. Na zajęcia na lodzie muszą jeszcze trochę poczekać. Fot. (png)

Oświęcimscy hokeiści przygotowują się do nowego sezonu. Póki co, trenują na sucho. Na zajęcia na lodzie muszą jeszcze trochę poczekać. Fot. (png)

Hokeiści oświęcimskiej Unii przygotowują się do nowego sezonu. Trener Jirzi Sejba pracuje z zespołem nad siłą i wytrzymałością. Zawodnicy wylewają z siebie siódme poty, a wykonywana praca ma przynieść wymierne efekty w trakcie hokejowych rozgrywek 2018/19.

Wiadomo już w Oświęcimiu na kolejny sezon zostanie ostatecznie Jan Danecek i Dawid Maciejewski. Na początku okresu przygotowawczego popularny "Dandys" nie trenował z zespołem. Danecek doszedł w końcu z klubem do porozumienia i znowu będzie występował w biało-niebieskiej koszulce. Dla tego napastnika będzie to już piąty sezon w barwach Unii.

Podobnie rzecz ma się jeśli chodzi o Dawida Maciejewskiego. Grający w defensywie wychowanek gdańskiego Stoczniowca zdecydował się na pozostanie w Oświęcimiu. Do Unii trafił w poprzednim sezonie z Automatyki. Wystąpił w dziesięciu meczach. Zdobył jednego gola i zapisał na swoim koncie cztery asysty.

Tymczasem z oświęcimskiego ratusza do klubu z ulicy Chemików trafił zastrzyk gotówki. Urząd Miasta uruchomił drugą tegoroczną dotację dla hokejowej Unii. Na konto biało-niebieskich przelano 620 tysięcy złotych (wcześniej 550 tysięcy złotych). Stosowny dokument podpisał prezydent Oświęcimia - Janusz Chwierut, prezeska TH Unii - Bożena Fraś oraz prezes spółki Oświęcimski Sport - Paweł Kram.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy