HOKEJ NA LODZIE. Unia w połowie letnich przygotowań, czyli tęsknota za taflą

07 czerwca 2018 Autor: png
HOKEJ NA LODZIE. Unia w połowie letnich przygotowań, czyli tęsknota za taflą
Oświęcimscy hokeiści są już na półmetku letnich przygotowań, gdzie pracują przede wszystkim nad siłą i wytrzymałością. Wszyscy oczywiście tęsknią za zajęciami na lodzie, ale na spotkanie z lodową taflą trzeba im będzie jeszcze trochę poczekać.

Kibiców najbardziej interesują ruchy kadrowe. W porównaniu do poprzedniego sezonu zabraknie kilku graczy. Na zakończenie kariery zdecydował się Lubomir Vosatko. W Oświęcimiu nie będziemy także oglądali braci Kasperlików - Ondreja i Martina. Tych hokeistów nie zobaczymy w barwach Unii w nowych rozgrywkach. Z miasta nad Sołą wyjechał Adam Rufer.

Wszystko wskazywało na to, że z zespołem pożegna się Jan Danecek. Ostatecznie klubowy zarząd doszedł z czeskim napastnikiem do porozumienia. Tego zawodnika kibice Unii doskonale znają i wiedzą ile może dać drużynie. Ma na swoim koncie sporo goli i asyst. Będzie to dla niego piąty sezon spędzony w Oświęcimiu. W sierpniu oświęcimianie rozpoczną okres gier kontrolnych.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
korek, 08.06.2018 15:48
Widzimy się w sierpniu na sparingach,a we wrzesniu w nowym sezonie.