HOKEJ NA LODZIE. Unia żegna dziś 2017 rok

22 grudnia 2017 Autor: png
Dziś w hali lodowej na oświęcimskich kibiców czekają atrakcyjne niespodzianki. Fot. (png)

Dziś w hali lodowej na oświęcimskich kibiców czekają atrakcyjne niespodzianki. Fot. (png)

Przed nami ostatnia w tym roku kolejka hokejowej ekstraligi. Dziś biało-niebiescy na własnym lodzie będą podejmowali Tauron KH GKS Katowice. Początek spotkania zaplanowano na godz. 18. Będzie to trzecia konfrontacja między tymi ekipami. Dwie poprzednie kończyły się zwycięstwami Ślązaków. Oświęcimscy działacze przygotowali dla kibiców atrakcyjnie niespodzianki...

W kasie będzie można nabyć okazjonalny krążek z klubowym logo w cenie 10 złotych. Może on być traktowany jako hokejowa pamiątka lub gadżet uprawniający do wzięcia w konkursie. W przerwie między tercjami (drugą i trzecią) kibice będą trafiali krążkami najbliżej środka tafli. Trzech najlepszych zgarnie nagrody-niespodzianki.

Po nieoczekiwanej porażce Unii w Janowie po rzutach karnych, punkty biało-niebieskim są bardzo potrzebne. Ten fakt spotęgowała sensacyjna porażka Comarch Cracovii na własnym lodzie z opolskim Orlikiem 2:3. Dzięki tej wygranej opolanie przeskoczyli podopiecznych Jirziego Sejby w tabeli. Unia jest obecnie ósma i traci do Orlika jeden punkt.

W tym sezonie oświęcimianie przegrali u siebie z "Gieksą" w pierwszym meczu 1:6, a w "Małym Spodku" było 4:2 dla gospodarzy. Bramki dla Unii strzelali: Peter Tabacek (dwie) i Patryk Malicki. Dla katowiczan trafiali: Andrej Themar (trzy gole), Bartosz Fraszko (dwa), Mikołaj Łopuski (dwa), Jakub Wanacki, Lukas Martinka oraz Oskar Krawczyk.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy