HOKEJ NA LODZIE. W barwach narodowych

12 grudnia 2017 Autor: png
Do reprezentacji Polski U-18 trafiło dwóch zawodników UKH Unii - Michał Magiera i Sebastian Lipiński. Fot. nadesłane

Do reprezentacji Polski U-18 trafiło dwóch zawodników UKH Unii - Michał Magiera i Sebastian Lipiński. Fot. nadesłane

Dwóch młodych hokeistów UKH Unii przygotowuje się z hokejową reprezentacją Polski U-16 do międzynarodowego turnieju "Christmas Cup 2017". Mowa o bramkarzu - Filipie Płonce i obrońcy - Piotrze Kocie. Świąteczne zawody rozegrane zostaną na toruńskim "Tor-Torze". Początek 15 grudnia.

W zawodach zaprezentuje się dwanaście zespołów. W grupie A los skojarzył ze sobą: MKS Sokoły Toruń, HC Vitebsk (Białoruś), Brocenu NJBSS (Łotwa), Polskę U-16 Red, HS Pardaugava (Łotwa) i HC Kalingrad (Rosja). W drugiej grupie zagra: bytomska Polonia, HK Brest (Białoruś), HC Dinamo Bereza (Białoruś), Jelgavas LSS (Łotwa), Daugavpils BJSS (Łotwa) i Polska U16 White.

Z kolei do hokejowej kadry juniorek powołanie otrzymała Ada Wawrzyk z UKHK Unii. Biało-czerwone przygotowują się do mistrzostw świata dywizji pierwszej B, które rozpoczną się 6 stycznia w katowickim "Małym Spodku". Wcześniej młode Polski zagrają towarzysko na janowskim "Jantorze" z wyżej notowanymi reprezentacjami Słowacji (16 grudnia) i Węgier (17 grudnia) oraz z kadrą Czech U-16 (15 grudnia).

Tymczasem z pierwszą reprezentacją kobiecą trenuje Joanna Strzelecka z Oświęcimia. Reprezentacja Polski seniorek rozegra dwa mecze na Łotwie z narodowym zespołem tego nadbałtyckiego kraju (16 i 17 grudnia). Imprezą docelową będą kwietniowe mistrzostwa świata 1B we włoskim Asiago.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy