HOKEJ NA LODZIE. W biało-czerwonych barwach

22 listopada 2017 Autor: png
W reprezentacji Polski do lat 18 występuje Michał Magiera i Sebastian Lipiński z UKH Unii Oświęcim. Fot. nadesłane

W reprezentacji Polski do lat 18 występuje Michał Magiera i Sebastian Lipiński z UKH Unii Oświęcim. Fot. nadesłane

Hokejowe powołania do narodowych reprezentacji - co niezwykle cieszy - coraz częściej trafiaja do Oświęcimia. Informowaliśmy juz o nominacjach do reprezentacji U-16 dla Filipa Płonki i Piotra Kota. Teraz pora na przedstawienie innych oświęcimian grających dla biało-czerwonych barw.

W poprzednim tygodniu w rozgrywkach hokejowych trwała przerwa spowodowana zgrupowaniami kadr narodowych. Oprócz Filipa Płonki i Piotra Kota nominacje trafiły w ręce czterech pozostałych zawodników UKH Unii Oświęcim.

Do kadry do lat 20-stu przygotowującej się do grudniowych mistrzostw świata zakwalifikowali się dwaj obrońcy - Miłosz Noworyta i Kamil Klocek. Z kolei na liście rezerwowych znalazł się Adrian Prusak.

Reprezentacja Polski do lat 20 przegrała dwie towarzyskie potyczki z klubowymi drużynami z Czech. Nasi juniorzy ulegli Sparcie Pragą 5:6 po dogrywce, a dzień później przegrali z HC Hradec Kralove 0:4.

Reprezentacja Polski do lat 18 w której występuje dwóch zawodników Unii - Michał Magiera oraz Sebastian Lipiński uczestniczyła w Warszawie w spotkaniach z drużyną Junost U19 z Mińska. Mecze kontrolne zakończyły się jedną porażką i jednym zwycięstwem.

- Czekamy na kolejne powołania. Zwłaszcza te na grudniowe mistrzostwa świata do lat 20-stu dywizji 1B na Słowenii - mówi Katarzyna Kot, prezeska UKH Unii Oświęcim.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy