HOKEJ NA LODZIE. Wraca liga, czyli hit w Oświęcimiu

12 listopada 2019 Autor: png
Biało-niebiescy dziś na własnym lodzie podejmują tyski GKS. Oświęcimianie liczą na gorący doping swoich wiernych fanów. Fot. (png)

Biało-niebiescy dziś na własnym lodzie podejmują tyski GKS. Oświęcimianie liczą na gorący doping swoich wiernych fanów. Fot. (png)

Po przerwie związanej z udziałem narodowej reprezentacji w turnieju z cyklu Euro Ice Hockey Challenge, do obowiązków ligowych wracają polscy hokeiści. Już dziś w Oświęcimiu dojdzie do szlagierowo zapowiadającego się pojedynku. Biało-niebiescy będą podejmowali odwiecznego rywala z Tychów. Początek o godz. 18.

W ostatnim turnieju EIHC w gdańskiej hali "Olivii" wystąpili zawodnicy Re-Plast Unii. Mowa o Martinie Przygodzkim i Dariuszu Wanacie, którzy znaleźli się w gronie wybrańców selekcjonera - Tomka Valtonena. Polacy rozpoczęli turniej od zwycięstwa nad Japonią 3:2. Później przyszły porażki z Włochami i Węgrami po 0:2.

Dziś wracamy na ligowe tafle. Do szlagieru dojdzie w Oświęcimiu, gdzie gospodarze zagrają z tyskim GKS-em. Re-Plast Unia wciąż walczy o miejsce w pierwszej "czwórce", które będzie premiowane udziałem w grudniowych finałach Pucharu Polski. Ewentualne trzy punkty bardzo przybliżyłyby oświęcimian do tego celu.

Będzie to druga konfrontacja tysko-oświęcimska w tym sezonie. Pierwsza zakończyła się stosunkowo łatwym zwycięstwem tyszan 4:0 (1:0, 1:0, 2:0). Bramki dla obrońców tytułu w tym pojedynku zdobywali: Michael Cichy, Denis Akimoto, Jarosław Rzeszutko i Jakub Witecki. Pora zatem na rewanż!

Zestaw par XIX kolejki PHL:
RE-PLAST UNIA OŚWIĘCIM - GKS Tychy (wtorek, godz. 18)
JKH GKS Jastrzębie - Podhale Nowy Targ (wtorek, godz. 18)
Lotos PKH Gdańsk - Comarch Cracovia (wtorek, godz. 18.30)
KH Energa Toruń - Tauron HC GKS Katowice (wtorek, godz. 18.30)
Zagłębie Sosnowiec - Kadra PZHL U-23 (przełożony na 28 listopada)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy