HOKEJ NA LODZIE. Wszyscy chcą hokeja, nikt koronawirusa! Jest komunikat!

09 marca 2020 Autor: png
Wszyscy miłośnicy hokeja z zapartym tchem śledzą wieści dotyczące organizacji półfinałów play-off w polskiej ekstralidze. Fot. (png)

Wszyscy miłośnicy hokeja z zapartym tchem śledzą wieści dotyczące organizacji półfinałów play-off w polskiej ekstralidze. Fot. (png)

Sportowy świat wstrzymuje oddech. Nie inaczej jest w Polsce. Koronawirus torpeduje wszelakie branże z turystyką na czele i nie omija niestety też sportowych aren. To wszystko przekłada się zatem na półfinały hokejowego play-off, którymi żyje w tych dniach Oświęcim.

Półfinaliści znani są już w komplecie. Mistrz Polski - GKS Tychy w derbach Śląska zmierzy się z Tauronem HC GKS Katowice, a Re-Plast Unia Oświęcim o wielki finał powalczy z JKH GKS. Przypomnijmy, iż jastrzębianie po dramatycznej (maksymalna ilość terminów) walce wyeliminowali krakowskie "Pasy".

W sprawie półfinałów Re-Plast Unii z JKH GKS Jastrzębie komunikat został wydany przez oświęcimski urząd miasta. Dziś w ratuszu odbyło się spotkanie na temat organizacji meczów półfinałowych 13 i 14 marca w hali lodowej przy ulicy Chemików.

Powodem zwołania spotkania przez prezydenta Janusza Chwieruta jest decyzja Głównego Inspektora Sanitarnego, który rekomenduje odwołanie wszystkich imprez masowych powyżej 1000 osób odbywających się w zamkniętych pomieszczeniach. W naradzie obok prezydenta i pracowników urzędu wzięli udział Paweł Kram, prezes spółki Oświęcimski Sport oraz Mariusz Sibik, prezes Re-Plast Unii Oświęcim.

- Wszyscy chcemy, aby te mecze odbyły się z udziałem oświęcimskiej publiczności. Jednak rozprzestrzenianie się koronawirusa ma dynamiczny przebieg. Będziemy więc monitorować rozwój wydarzeń i na bieżąco podejmować odpowiednie działania - powiedział prezydent Janusz Chwierut.

Dodał też, że zgodnie z zaleceniem rządu decyzję o odwołaniu imprez masowych może podjąć wojewoda Małopolski. Wówczas organizator będzie się musiał do niej zastosować.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy