HOKEJ NA LODZIE. Z "Gieksą" w Janowie

24 września 2020 Autor: png
Jutro rywalem oświęcimian będzie katowicki GKS. Spotkanie rozegrane zostanie na "Jantorze" w Janowie. Fot. (png)

Jutro rywalem oświęcimian będzie katowicki GKS. Spotkanie rozegrane zostanie na "Jantorze" w Janowie. Fot. (png)

Jutro na pięciu lodowiskach rozegrane zostaną mecze piątej serii gier hokejowej ekstraligi. Kibiców w Oświęcimiu - rzecz jasna - najbardziej interesuje spotkanie katowickiej "Gieksy" z Re-Plast Unią. Mecz zostanie rozegrany na lodowisku w Janowie.

Oświęcimianie z bardzo dobrej strony pokazali się w ostatnim spotkaniu z JKH GKS Jastrzębie i fani biało-niebieskich liczą na kolejny komplet punktów. Ich najbliższy rywal ma na koncie dwa wyjazdowe zwycięstwa (3:2 po dogrywce z Zagłębiem, 4:2 ze Stoczniowcem) i dwie porażki (2:3 w Toruniu, 2:5 w Tychach).

Ten pojedynek będzie miał personalne smaczki. W Katowicach występuje bowiem trzech wychowanków oświęcimskiego klubu. Mowa o Kamilu Paszku, Dariuszu Wanacie i Mateuszu Adamusie. Z pewnością będą oni chcieli przypomnieć o sobie w konfrontacji ze swoim macierzystym klubem.

Tymczasem już w najbliższą niedzielę będziemy świadkami klasyku polskiej ligi. Oświęcimianie na własnym lodzie będą podejmowali górali z Nowego Targu. Początek meczu w hali lodowej przy ulicy Chemików o godz. 17.

Zestaw par V kolejki PHL:
JKH GKS Jastrzębie - Ciarko STS Sanok (piątek, godz. 18)
Tauron KH Podhale Nowy Targ - GKS Tychy (piątek, godz. 18)
Comarch Cracovia - Stoczniowiec Gdańsk (piątek, godz. 18.30)
KH Energa Toruń - Zagłębie Sosnowiec (piątek, godz. 18.30)
GKS Katowice - RE-PLAST UNIA OŚWIĘCIM (piątek, godz. 19.30)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy