HOKEJ NA LODZIE. Z godzinnym poślizgiem

03 grudnia 2017 Autor: png
Dziś oświęcimianie na własnym lodzie zagraja z Orlikiem. Fot. (png)

Dziś oświęcimianie na własnym lodzie zagraja z Orlikiem. Fot. (png)

Godzinę później, czyli o 18 rozpocznie się dzisiejszy mecz na lodowisku w Oświęcimiu. Będzie to drugie spotkanie trzeciej rundy Polskiej Hokej Ligi. Do Oświęcimia przybędzie drużyna Orlika Opole, która podobnie jak biało-niebiescy walczy o zajęcie szóstego miejsca w sezonie zasadniczym.

Mecz w niedzielę rozpocznie się wyjątkowo o godz. 18. Kasy otwarte zostaną godzinę przed pierwszym gwizdkiem. Z uwagi na zbliżające się Mikołajki bilet ulgowy w cenie 1 zł! Dodatkowo nie zabraknie konkursów i pokazów oraz słodkich niespodzianek dla najmłodszych. Przybywajcie rodzinami na Chemików 4 i dopingujcie biało-niebieskich.

Można również w inny sposób wspierać Unię Oświęcim. Jeśli robisz zakupy w internecie to wystarczy wejść na stronę www.unia-oswiecim.pl, kliknąć na pasek znajdujący się na dole WSPIERAJ UNIĘ OŚWIĘCIM i już możesz robić zakupy w ponad 700 sklepach internetowych nie wydając ani złotówki więcej !!!

- Za każde zakupy sklep przeleje do klubu średnio 3% wartości zakupów. Okres przedświąteczny to idealny moment na zakupy. Serdecznie zapraszamy i dziękujemy za pomoc - mówi prezes Oświęcimskiego Sportu, Paweł Kram.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy