HOKEJ NA LODZIE. Z Zagłębiem godzinę później

02 lutego 2019 Autor: png
Niedzielny mecz Unii z Zagłębiem rozpocznie się o godzinie 18. Oby kibice w Oświęcimiu mogli jutro często oglądać takie obrazki. Fot. Szymon Chabior

Niedzielny mecz Unii z Zagłębiem rozpocznie się o godzinie 18. Oby kibice w Oświęcimiu mogli jutro często oglądać takie obrazki. Fot. Szymon Chabior

Jutro (niedziela) decydujący o awansie do fazy play-off mecz między Unią i sosnowieckim Zagłębiem. Kto wygra znajdzie się w najlepszej ósemce, która zagra o medale mistrzostw Polski. Przegranemu przyjdzie walczyć o utrzymanie w ekstralidze. Z uwagi na rozgrywane w Oświęcimiu łyżwiarskie mistrzostwa, niedzielne spotkanie rozpocznie z godzinnym poślizgiem. Sędzia po raz pierwszy rzuci krążek na lód o godz. 18.

Nikomu z kibiców nie trzeba specjalnie przypominać jaka jest stawka jutrzejszego starcia. To bezsprzecznie najważniejszy mecz w tym sezonie, którego absolutnie nie można przegrać. Poprawki już nie będzie.

Kto lepiej poradzi sobie z presją? Kto zachowa więcej sił w trzeciej konfrontacji? Komu będzie sprzyjało sportowe szczęście? Odpowiedź na te pytania poznamy w niedzielny wieczór. Po ostatniej wygranej nad Brynicą psychologiczną przewagę posiada zespół prowadzony przez Marcina Kozłowskiego, ale to Unia dysponuje znacznie silniejszą kadrą. Atutem biało-niebieskich będzie też z pewnością własna hala.

Jutrzejsza zagadka jest ostatnią do wyjaśnienia przed rozgrywkami najważniejszej części tego sezonu. Zwycięzca z oświęcimsko-sosnowieckiej pary zmierzy się z Tauronem KH GKS-em Katowice. W pozostałych ćwierćfinałach mistrzowie Polski z Tychów zagrają z gdańską Automatyką, Podhale Nowy Targ zmierzy się z toruńskim beniaminkiem, zaś JKH GKS Jastrzębie skrzyżuje kije z Comarch Cracovią.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy