HOKEJ NA LODZIE. Zatko i Trandin dalej z Re-Plast Unią

04 maja 2020 Autor: png
Miroslav Zatko (z prawej) zostaje w zespole Re-Plast Unii. Swój kontrakt z pozytywnym skutkiem renegocjował także Aleksiej Trandin. Fot. zbiory klubu/nadesłane

Miroslav Zatko (z prawej) zostaje w zespole Re-Plast Unii. Swój kontrakt z pozytywnym skutkiem renegocjował także Aleksiej Trandin. Fot. zbiory klubu/nadesłane

Dwóch kolejnych zawodników zdecydowało się na pozostanie w oświęcimskim zespole wicemistrzów Polski. Podpis pod kontraktem złożył doświadczony Miroslav Zatko oraz Aleksiej Trandin. To niewątpliwie bardzo dobre wiadomości dla biało-niebieskich fanów.

Miro Zatko to nietuzinkowa postać. Świetny obrońca, który jest nie tylko bardzo ważnym ogniwem w układance Nika Zupanćića, ale i gracz od którego inni defensorzy mogą się bardzo wiele nauczyć. 36-letni Słowak zgodził się na renegocjację swojego kontraktu ze względu na epidemię koronawirusa.

W minionym sezonie Miroslav Zatko strzelił siedem goli i miał dwadzieścia punktów za asysty. Rozegrał 48 spotkań, a na ławce kar spędził 50 minut. Dla tego obrońcy to druga przygoda z oświęcimskim klubem. Wcześniej przywdziewał biało-niebieską koszulkę w latach 2010/2012. Z Unią zdobył dwa brązowe i jeden srebrny medal mistrzostw Polski.

W sprawie renegocjacji kontraktu do porozumienia z klubem doszedł także Aleksiej Trandin. 30-letni rosyjski napastnik miał bardzo dobry poprzedni sezon. Ma na koncie 52 mecze w barwach Re-Plast Unii. Zanotował aż 46 punktów do klasyfikacji kanadyjskiej. To efekt 15 trafień i 31 asyst.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy