HOKEJ NA LODZIE. Zbyt twarde pierniki, czyli twardy orzech do zgryzienia

15 listopada 2020 Autor: png
Oświęcimianie są w ewidentnym dołku. Biało-niebiescy znowu przegrali i nawet awans do pierwszej "czwórki" Pucharu Polski oddala się coraz bardziej. Fot. Szymon Chabior

Oświęcimianie są w ewidentnym dołku. Biało-niebiescy znowu przegrali i nawet awans do pierwszej "czwórki" Pucharu Polski oddala się coraz bardziej. Fot. Szymon Chabior

Nie piernik, ale twardy orzech mają do zgryzienia działacze i sztab szkoleniowy Re-Plast Unii po wizycie biało-niebieskich w grodzie Kopernika. Oświęcimianie przegrali kolejne spotkanie i w tym momencie ich udział w finałach Pucharu Polski stoi pod sporym znakiem zapytania.

W oświęcimskim składzie na mecz w Toruniu zabrakło obrońców - Patrika Luzy, Patryka Noworyty oraz napastników - Martina Przygodzkiego i Eliezera Sherbatova. Biało-niebiescy znowu zagrali słabo i gospodarze bardzo pewnie zaksięgowali komplet punków.

Jakby kłopotów było mało, karą meczu ukarany został trener Re-Plast Unii - Nik Zupancić. Wyjątkowo spokojny zazwyczaj słoweński szkoleniowiec nie zgadzał się z decyzjami rozjemców i zareagował zbyt impulsywnie.

Torunianie od początku do końca dyktowali warunki na lodzie i bezlitośnie wypunktowali oświęcimian. Główne role w zespole gospodarzy grali hokeiści zza wschodniej granicy, którzy zdobyli wszystkie, cztery gole.

Na zakończenie drugiej rundy Re-Plast Unia zagra na swoim lodowisku z sosnowieckim Zagłębiem. To spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek. Początek zaplanowano na godz. 18.

W pozostałych meczach XVII kolejki PHL:
Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 5:8 (1:2, 0:5, 4:1)
Stoczniowiec Gdańsk - Ciarko STS Sanok 2:4 (0:3, 1:0, 1:1)
Tauron Podhale Nowy Targ - GKS Katowice 4:2 (0:0, 3:0, 1:2)
Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie 2:3 (1:1, 0:2, 1:0)

ENERGA Toruń - RE-PLAST UNIA Oświęcim 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
Bramki: 1:0 Kozłow (Sierguszkin, Osipow) 18.50, 2:0 Fieofanow (Sierguszkin) 24.04, 3:0 Bondaruk (Czwanczikow, Szabanow) 26.06, 4:0 Szabanow (Smirnow, Podsiadło) 44.29. Sędziowali: Bartosz Kaczmarek i Mariusz Smura (jako główni). Kary: 6 i 33 (w tym kara meczu dla trenera Nika Zupancića). Mecz bez widzów.
RE-PLAST UNIA: Saunders - Zatko, Pretnar, Helenius, Kalan, Koblar - Glenn, Bezuska, Garszyn, Trandin, Oriechin - Raitanen, Wanacki, Kowalówka, Krzemień, Da Costa - M. Noworyta, Piotrowicz, Dudkiewicz, Malicki. Trener: Nik Zupancić.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy