HOKEJ NA LODZIE. Zimowe ferie z krążkiem

23 stycznia 2018 Autor: png
HOKEJ NA LODZIE. Zimowe ferie z krążkiem
Uczniowie nie tylko oświęcimskich szkół z utęsknieniem wypatrują zimowych ferii. A jak zimowa przerwa to tylko z krążkiem i hokejowym kijem w ręce! Przed nami kolejna edycja "Hokejowych Ferii w Oświęcimiu" na które zaprasza Uczniowski Klub Hokejowy Unia Oświęcim oraz Miasto Oświęcim.

- Serdecznie zapraszamy do oświęcimskiej hali lodowej - rozpoczyna prezeska UKH Unii, Katarzyna Kot. - Zajęcia przeznaczone są dla dziewcząt i chłopców rozpoczynających swoją przygodę z hokejem. Spotkania w czasie ferii obejmują cykl pięciu treningów na tafli lodowej oraz zajęcia w sali gimnastycznej. Te doskonalące koordynację, równowagę oraz zabawy i gry zespołowe, zwłaszcza unihokej - dodaje Katarzyna Kot.

Dzięki większej ilości trenerów i wolontariuszy dzieci zostaną podzielone na grupy o różnym stopniu zaawansowania. Każdy z uczestników będzie mógł rozwijać swoje umiejętności na odpowiednim poziomie. Zajęcia odbywać się będą również w asyście opiekuna medycznego i wolontariuszy, czyli zawodników starszych grup UKH Unia Oświęcim oraz zawodników seniorskiego Klubu Sportowego Unia Oświęcim.

Na zakończenie odbędzie się także spotkanie na świetlicy lodowiska dotyczące historii oświęcimskiego hokeja młodzieżowego i seniorskiego, zasad fair play oraz zalet uprawiania sportu. Każdy z uczestników otrzyma certyfikat uczestnictwa w zajęciach oraz pamiątkowe zdjęcie.

- Chętnych do uczestnictwa z zajęciach prosimy o przesłanie danych. Imię i nazwisko, data urodzenia oraz adres dziecka na adres: ukh.unia@onet.eu. Liczba miejsc jest ograniczona. Projekt „Hokejowe Ferie 2018” jest współfinansowany ze środków Miasta Oświęcim - przypomina Katarzyna Kot.

Harmonogram spotkań:
Od 12 lutego do 16 lutego - godz. 12-13 zajęcia w sali gimnastycznej, godz. 13.30-14.30 zajęcia na tafli lodowej.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy