HOKEJ NA LODZIE. Znowu (niestety) rozczarowanie

23 października 2018 Autor: png
Kolejnym rywalem oświęcimian będą nowotarskie "Szarotki". Spotkanie zostanie rozegrane w najbliższy piątek w Oświęcimiu. Fot. Szymon Chabior

Kolejnym rywalem oświęcimian będą nowotarskie "Szarotki". Spotkanie zostanie rozegrane w najbliższy piątek w Oświęcimiu. Fot. Szymon Chabior

Fiński zaciąg, nowa energia i wielka ochota na marsz w górę tabeli. Oświęcimskie plany wzięły niestety w łeb. Dwa ważne mecze oświęcimianie przegrali. Najpierw minimalnie ulegli na własnym lodzie JKH GKS Jastrzębie 0:1, by później przegrać pod Wawelem z Comarch Cracovią 3:5.

Personalne zestawienie jakim dysponują biało-niebiescy bynajmniej nie jest słabsze od zespołów z Jastrzębia i Krakowa. W obu meczach Unii brakowało przede wszystkim szczęścia i skuteczności. W mieście nad Sołą wszyscy wierzą, że zespół wreszcie "odpali".

W Krakowie oświęcimianie prowadzili już 3:1 i wydawało się, że przejmują całkowitą kontrolę nad meczem. Tymczasem proste błędy zadecydowały o tym, że krakowianie "wrócili do meczu". Trzy ciosy na początku trzeciej tercji rozstrzygnęły losy pojedynku na korzyść podopiecznych Rudolfa Rohacka.

Unia zajmuje dopiero ósme miejsce w ligowej tabeli. Podopieczni Jirziego Sejby w trzynastu grach zgromadzili tylko trzynaście punktów. Najwyższa pora zacząć regularnie wygrywać. Najbliższa okazja już w najbliższy piątek.

Biało-niebiescy zagrają na własnym lodzie z nowotarskimi "Szarotkami". Górale zajmują trzecie miejsce na ligowym podium. Podhale ustępuje tylko zespołom ze Śląska - Tauronowi GKS Katowice i GKS Tychy. W pierwszym meczu pod Tatrami nowotarżanie pokonali Unię 1:0 po serii rzutów karnych.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
korek, 23.10.2018 21:21
Miał być marsz w góre tabeli,a jest marsz w dół tabeli.